Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.136Z

Evropa afrohet me Mbreterine e Bashkuar

Fale shpejtesise se larte Evropa eshte gjithnje e me shume prane Londres kryeqendra e Mbreterise se Bashkuar. Sot do te inaugurohet ne stacionin nderkombetar St Pankras treni i ri qe nga viti 2013 do te lidhe kryeqytetin britanik me Kelnin Frankfurtin Amsterdamin dhe Roterdamin. Treni p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.226Z

Endri ekici i bashkohet ekipit te Dinamos se Zagrebit

0 brbr brbrEndri ekici i eshte bashkuar ekipit te pare te Dinamos se Zagrebit Mesfushori shqiptar i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.499Z

Shperthen Kapllani dy gola kunder Karlsruhes

e Shtune 9 Gusht 20141733 pm p classwp-caption-text Edmond KapllanibrbrEdmond Kapllani ka shkelqyer dje per FSV Frankfurtin por edhe pse shenoi dy gola nuk arriti t8217i jepte skuadres se tij qofte edhe nje pike kunder Karlsruhes Ne javen e dyte te Bundesliges 2 skuadra ku akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.584Z

Oslo, qyteti më i shtrenjtë në Europë

Nuk është Parisi, as Londra apo Milano por pikërisht një kryeqendër e veriut, më e shtrenjta në kontinentin e vjetër. Jashtë çdo parashikimi, Oslo zë vendin e parë, ku ndiqet nga Londra dhe Kopenhageni. Në vendin e katërt renditet një tjetër qytet nordik, Helsinki që lë pas P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.576Z

Gjasula zverdhet në humbje

FSV Frankfurt ka pësuar humbje minimale me rezultat 2:1, të dielën, nga Munchen 1860. Mesfushori shqiptar, Jurgen Gjasula ka luajtur 69 minuta për Frankfurtin, duke ia lëshuar vendin bashkëlojtarit Kujabi. Ndërkohë, 24-vjeçari është ndëshkuar me karton të verdhë. Tek Munchen 1860, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Gjasula e Kapllani shënojnë në humbje

Nga Express më 09 maj 2011 në ora 10:18 Jurgen Gjasula ka realizuar gol për skuadrën e tij, FSV Frankfurt, e cila u mposht si mysafire e Augsburgut me rezultat 2:1. Në minutën e tretë, mesfushori shqiptar e ka kaluar Frankfurtin në epërsi nga pika e bardhë. Edhe Edmond Kapllani ka r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.920Z

Gjermani

Ne javen e 13-te te Bundesliges jane shenuar nje mori golash. Midis te tjerash ka rene ne sy fitorja bindese e Shalkes e cila ka bombarduar me 4 gola miqte nga Bremeni. Protagonist ka qene Raul i cili ka shenuar triplete. Borusia Dortmund vazhdon te mos njohe rival lojtaret e Klop kane fituar 2-1 nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama