Rezultate te kerkimit per termin: +Fryma

Total: 5933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.051Z

Fryma e Re Demokratike

Mësohet më në fund emri i partisë së re të djathtë, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe  ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Partia do të quhet "Fryma e Re Demokratike". Një emër n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.330Z

Fryma e Re prezanton kandidatet per deputete

Fryma e Re prezantoi sot 86 kandidatet per deputete ne zgjedhjet e 12 dhjetorit. Shpend Ahmeti kryetar i Keshillit Drejtues te Partise Fryma e Re prezantoi edhe vizionin e Frymes se Re per qeverisje te perbere nga pese shtylla kryesore me qellim te permiresimit te jetes se qytetareve te Kosoves. F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.069Z

Gati Fryma e re demokratike

E premte 27 Prill 2012 2046 Fryma e Re Demokratike GodinaDiten e hene ne mesdite pritet te zyrtarizohet partia e re politike e rreshtuar ne spektrin e djathte. Ajo do te quhet Fryma e Re Demokratike. Selia ngrihet ne rrugen George Bush perballe selise se Partise Demokratike ku kane milituar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.713Z

Zyrtarizohet partia “Fryma e Re Demokratike”

Partia e re "Fryma e Re Demokratike" është zyrtarizuar sot si forca më e re politike në Shqipëri. Prezantimi i nismës më të re politike është bërë nga kryetari i grupit nismëtar të kësaj partie Gazmend Oketa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Fryma e Re takon ambasadorin Dell

Zhvillimet me te fundit ne vend rreth mbarevajtjes se zgjedhjeve te cilat do te mbahen ne 12 dhjetor ishte tema e cila eshte diskutuar nga kreret e Partise Fryma e Re Shpend Ahmeti dhe Ilir Deda me ambasadorin amerikan ne Kosove Christopher Dell. Ne njoftimin per media te FER-it thuhet se ne tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Fryma e papërmbajtshme e teatrit

Dita Botërore e Teatrit - Në këtë botë të pushtetit të padrejtë, në të cilën urdhra të ndryshëm egjemonike kërkojnë të na mbushin mendjen se një komb, një racë, një preferencë seksuale, një fe, një ideologji apo një kontekst kulturor është më superior se një tjetër, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.709Z

Të hënën nis punën Fryma e Re Demokratike

Selia e Partisë "Fryma e Re Demokratike"   TIRANE - Prezantohet të hënën partia Fryma e Re Demokratike, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Sot ka përfunduar edhe stampimi i logos së partisë më të re, e cila mban ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama