Rezultate te kerkimit per termin: +Fryma

Total: 5933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.069Z

Gati Fryma e re demokratike

E premte 27 Prill 2012 2046 Fryma e Re Demokratike GodinaDiten e hene ne mesdite pritet te zyrtarizohet partia e re politike e rreshtuar ne spektrin e djathte. Ajo do te quhet Fryma e Re Demokratike. Selia ngrihet ne rrugen George Bush perballe selise se Partise Demokratike ku kane milituar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.713Z

Zyrtarizohet partia “Fryma e Re Demokratike”

Partia e re "Fryma e Re Demokratike" është zyrtarizuar sot si forca më e re politike në Shqipëri. Prezantimi i nismës më të re politike është bërë nga kryetari i grupit nismëtar të kësaj partie Gazmend Oketa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.733Z

Fryma e Re takon ambasadorin Dell

Zhvillimet me te fundit ne vend rreth mbarevajtjes se zgjedhjeve te cilat do te mbahen ne 12 dhjetor ishte tema e cila eshte diskutuar nga kreret e Partise Fryma e Re Shpend Ahmeti dhe Ilir Deda me ambasadorin amerikan ne Kosove Christopher Dell. Ne njoftimin per media te FER-it thuhet se ne tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Fryma e papërmbajtshme e teatrit

Dita Botërore e Teatrit - Në këtë botë të pushtetit të padrejtë, në të cilën urdhra të ndryshëm egjemonike kërkojnë të na mbushin mendjen se një komb, një racë, një preferencë seksuale, një fe, një ideologji apo një kontekst kulturor është më superior se një tjetër, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.709Z

Të hënën nis punën Fryma e Re Demokratike

Selia e Partisë "Fryma e Re Demokratike"   TIRANE - Prezantohet të hënën partia Fryma e Re Demokratike, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Sot ka përfunduar edhe stampimi i logos së partisë më të re, e cila mban ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.955Z

Fryma institucionaliste e LDK-së

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa thotë se Lidhja Demokratike e Kosovës mbetet një parti institucionaliste, duke ndjekur kështu linjën e ish-liderit historik të saj, Ibrahim Rugova. Ai thotë se partia e tij do të punojë për shtetformim në vend. Fryma e Lidhjes Demokratike të Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.050Z

Pagëzohet partia e re, zyrtarizohet Fryma e Re Demokratike

Share Pas një periudhe 6 mujore pritje, ka ardhur edhe moment ku forca e re politike e dalë nga gjiri i grupit të mbështetësve të Bamir Topit në PD të nisë zyrtarisht rrugëtimin. Grupi nismëtar ka konfirmuar se të hënën partia e re do të marrë rrugë zyrtatrisht dhe emri me të cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama