Rezultate te kerkimit per termin: +Fryma

Total: 5933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Fryma e papërmbajtshme e teatrit

Dita Botërore e Teatrit - Në këtë botë të pushtetit të padrejtë, në të cilën urdhra të ndryshëm egjemonike kërkojnë të na mbushin mendjen se një komb, një racë, një preferencë seksuale, një fe, një ideologji apo një kontekst kulturor është më superior se një tjetër, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.709Z

Të hënën nis punën Fryma e Re Demokratike

Selia e Partisë "Fryma e Re Demokratike"   TIRANE - Prezantohet të hënën partia Fryma e Re Demokratike, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Sot ka përfunduar edhe stampimi i logos së partisë më të re, e cila mban ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.955Z

Fryma institucionaliste e LDK-së

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa thotë se Lidhja Demokratike e Kosovës mbetet një parti institucionaliste, duke ndjekur kështu linjën e ish-liderit historik të saj, Ibrahim Rugova. Ai thotë se partia e tij do të punojë për shtetformim në vend. Fryma e Lidhjes Demokratike të Kosovës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.050Z

Pagëzohet partia e re, zyrtarizohet Fryma e Re Demokratike

Share Pas një periudhe 6 mujore pritje, ka ardhur edhe moment ku forca e re politike e dalë nga gjiri i grupit të mbështetësve të Bamir Topit në PD të nisë zyrtarisht rrugëtimin. Grupi nismëtar ka konfirmuar se të hënën partia e re do të marrë rrugë zyrtatrisht dhe emri me të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.707Z

Partia Fryma e Re Demokratike publikon logon

Share Selia e godines Ndërsa janë përgatitjet e fundit për prezantimin e partisë së re të kampit të djathtë, në selinë kësaj partie tashmë është instaluar edhe logoja e saj. Emri i shkruar me ngjyrë blu mbulon murin e selisë së partisë, dhe në krye të saj ka një syth që sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.001Z

Fryma e Re Demokratike: Berisha po ushtron presion mbi anëtarësinë tonë

Fryma e re Demokratike denoncoi sot dhunën shtetërore mbi anëtarësinë e saj. Sipas kësaj force politike, Berisha i frikësuar nga humbja, po kërkon të dëmtojë aktivitetet dhe të frikësojë pjesëtarët e FRD. Fryma e Re Demokratike i bën apel çdo trusti informal të partisë në pushte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.710Z

Prezantohet të hënën partia “Fryma e Re Demokratike”

TIRANE - Prezantohet të hënën partia “Fryma e Re Demokratike”, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Sot ka përfunduar edhe stampimi i logos së partisë më të re, e cila mban ngjyrën blu. Zyrat e partisë "Fryma e Re Demo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama