Rezultate te kerkimit per termin: +Fryma

Total: 5933
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.864Z

Arrihet Koalicioni Studentor në UP

Organizatat Studentore Unioni i Studentëve Pro Europian(USPE), Opinioni i Pavarur i Studenteve (OPS), Unioni i Pavarur i Studentëve të Kosovës (UPSK) dhe Fryma e Re Studentore e Universitetit të Prishtinës (FER-UP), sot arritën marrrëveshje për udhëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.148Z

G99: Kosova tregoi pjekuri politike dhe emancipim

Tiranë, 13 dhjetor, NOA - G99 përshëndet dhe përgëzon qytetarët e Kosovës për realizimin e suksesshëm të zgjedhjeve të para parlamentare në Kosovë që prej shpalljes së pavarësisë. Kështu ka pohuar në një deklaratë të posaçme,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.430Z

Topi Administrata publike duhet vene ne funksion te qytetareve

pNe 2-vjetorin e ngjarjes se 21 janarit Fryma e Re Demokratike permes kryetarit te saj Bamir Topi u shprehu edhe nje here ngushellimet familjeve te viktimave ndersa beri thirrje qe shteti te funksionoje ne ato standarte qe e meritojne shqiptaretbrPUKE - Gjate nje dialogu te hapur me qytetaret ne Puk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.007Z

Milo: PS të shkojë si fituese në zgjedhjet e 2013

Paskal Milo Kryetar i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ashtu si dhe partitë e tjera jo parlamentare, kundërshton mënyrën se si Partia Socialiste dhe Partia Demokratike miratuan ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Një ndër iniciuesit e ndryshimit të sistemit zgjedhor, Milo, deklaron se kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.926Z

Topi nuk përjashton koalicionin me PD: OSBE të ulë palët në dialog

I ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora News, kryetari i partisë Fryma e Re Demokratike Bamir Topi e konsideron të domosdoshëm ndërhyjen e ndërkombëatrëve për zgjidhjen e krizës. FRD në këtë zgjedhje do të shkojë në koalicion dhe Bamir Topi nuk përjashtoi PD por tha se vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.928Z

Kryemadhi në Berat: Shqiptarët do tërheqin zvarrë Edi Ramën

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me strukturat e partisë së saj në qytetin e Beratit, ku foli për rëndësinë e pjesëmarrjes në protestën e 27 janarit. Protesta e 27 janarit ka vlerën e zgjimit të ndërgjegjes qytetare. Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Edi Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.269Z

Deklarata e partive shqiptare në Maqedoni, Meta: Ogur i mirë, të zbatohet

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, përshëndet deklaratën e përbashkët të Partive Politike shqiptare në Republikën e Maqedonisë dhe anagzhimin e tyre për të ndërtuar një platformë të përbashkët politike në shërbim të prosperitetit dhe stabilitetit afatgjatë të Maqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama