Rezultate te kerkimit per termin: +Fushat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.537Z

Fushatë dhe kundër-fushatë, “e ndyrë” dhe me bomba

 Veriu i Kosovës vazhdon të jetë arenë e përplasjeve ndërmjet atyre që po bëjnë fushata zgjedhore për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit dhe atyre që po e bëjnë fushatën kundër mbajtjes së këtyre zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.349Z

Venezuele, Chavez mbyll fushat e golfit

“Eshte nje sport borgjez”. Per kete arsye presidenti venezuelian, Hugo Chavez ka vendosur te mbylle fushat e golfit ne Karakas. “Vetem nje borgjez i vogel mund te luaje golf”, eshte shprehur Chavez. Pas ketij veprimi ka reaguar Uashingtoni nepermjet nje zedhenesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.389Z

Veriu ndërmjet fushatës dhe kundër fushatës zgjedhore

Përderisa përgjithësisht në Kosovë zyrtarisht ka nisur fushata zgjedhore me 3 tetor dhe ajo tashmë po zhvillohet me dinamikë të shtuar nga subjektet politike, në veri të vendit ajo ka nisur në mënyrë sporadike dhe me mjaft probleme, vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.977Z

Zgjerohen fushat e mbështetjes

Qeveria ka vendosur të zgjerojë fushat që mbulon Fondi i Ekselencës, me anë të të cilit financohet arsimi i lartë dhe pasuniversitar i studentëve më të mirë shqiptarë. Kryeministri Berisha tha se për herë të parë, që prej tre vjetesh, kur u krijua Fondi i Ekselencës, tani do të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.845Z

Rama dhe "syri magjik i fushatës"

Derisa kreu i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha, që nga e diela nuk ka publikuar asgjë të re në rrjete sociale, ku dikur ishte shumë aktiv, kryesocialisti Rama ka vepruar ndryshe. Ai ka publikuar shumë fotografi të përkrah&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.781Z

Berisha: Fushatë elektorale në dietë pa targa zyrtare

TIRANE-Sot në mbledhjen e radhës së qeverisë, Kryeministri Sali Berisha nxorri urdhërin, që ndalon në mënyrë të prerë përdorimin e çdo lloj burimi të administratës shtetërore qendrore dhe lokale, në funksion t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.954Z

PVD përmbylli fushatën

Lista zgjedhore ”Partia për Veprim Demokratik ­ Riza Halimi” ka përmbyllur fushatën për zgjedhjet parlamentare që mbahen të dielën në Serbi. Ky subjekt garon me një kandidat për deputet në parlamentin serb. Subjekti i vetëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama