Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.894Z

Çka vozisin futbollistë shqiptarë

Futbollistët shqiptarë si kurrë më parë po kanë hapsirë në dhe po lënë gjurmë në futbollin botërorë. Por, futbolli modern siq dihet është mjaftë edhe profitabil, dhe kjo vlenë edhe për shqiptarët q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.980Z

Sot futbollist, nesër simbol

Alessandro Del Piero do të jetë kapiteni i parë i Juventusit në stadiumin e ri, në të cilin do të paraqiten nga sezoni i ardhshëm. Sulmuesi 36 vjeç ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare që mund edhe të jetë e fundit në karrierën e tij si futbollist duke kompletuar 19 sezone me B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.308Z

Objektivi i Juventusit, një top-futbollist

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka bërë të ditur se objektivi kryesor i klubit është që gjatë afatit kalimtar të verës të transferojë një top-futbollist. Bianconerët janë në kërkim të një emri të madh pas dështimit për blerjen e Sergio Agueros nga Atletico Madridi gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.152Z

Eto’o është futbollist ekipor

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 19:41 Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka lavdëruar sulmuesin e Interit, Samuel Eto’o, duke e quajtur si futbollist të rëndësishëm ekipor. Mourinho e bindi Eto’on të luante jashtë pozitës së tij në shumë raste gjatë sezonit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.985Z

Guardiola: Po i vrasim futbollistët!

Pep Guardiola është arsyetuar në mediat gjermane se pse po inkuadron në lojë lojtarë nga përbërja e dytë. Pep ka thënë se ata po i maltrojnë shumë futbollistët duke i inkuadruar në shumë ndeshje. "Unë mendoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.163Z

Huntelaar tashmë është futbollist i Realit

Sulmuesi i Ajaxit, Klaas-Jan Huntelaar, tashmë është futbollist i Real Madridit, ka bërë të ditur ueb-faqja zyrtare e klubit holandez. Drejtuesit e dy ekipeve kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit holandez, që do të dërgojë në arkën e Ajaxit plot 20 milionë euro. Hunt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.614Z

Enrique: Futbollistët nuk janë makina

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, iu ka dal në mbrojtje futbollistëve të tij pas fitores 1 – 0 ndaj Apoelit në Ligën e Kampionëve. Ishte një gol i Piques me kokë në pjesën e parë që vendosi fatin e këtij takimi, ndë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama