Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.152Z

Eto’o është futbollist ekipor

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 19:41 Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka lavdëruar sulmuesin e Interit, Samuel Eto’o, duke e quajtur si futbollist të rëndësishëm ekipor. Mourinho e bindi Eto’on të luante jashtë pozitës së tij në shumë raste gjatë sezonit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.985Z

Guardiola: Po i vrasim futbollistët!

Pep Guardiola është arsyetuar në mediat gjermane se pse po inkuadron në lojë lojtarë nga përbërja e dytë. Pep ka thënë se ata po i maltrojnë shumë futbollistët duke i inkuadruar në shumë ndeshje. "Unë mendoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.163Z

Huntelaar tashmë është futbollist i Realit

Sulmuesi i Ajaxit, Klaas-Jan Huntelaar, tashmë është futbollist i Real Madridit, ka bërë të ditur ueb-faqja zyrtare e klubit holandez. Drejtuesit e dy ekipeve kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit holandez, që do të dërgojë në arkën e Ajaxit plot 20 milionë euro. Hunt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.614Z

Enrique: Futbollistët nuk janë makina

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, iu ka dal në mbrojtje futbollistëve të tij pas fitores 1 – 0 ndaj Apoelit në Ligën e Kampionëve. Ishte një gol i Piques me kokë në pjesën e parë që vendosi fatin e këtij takimi, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.615Z

Elbasani afron futbollistë të huaj

ELBASAN- Ekipi i Elbasanit ditët e fundit ka afruar në radhët e tij edhe dy futbollistë të tjerë të huaj, pas atij të ardhur nga Guinea pak ditë më parë. Në miqësoren e fundit ndaj Gramshit, verdh e bluve i janë bashkuar n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.889Z

Rrufeja godet futbollistët në fushë

Një ngjarje tronditëse në futboll ka ndodhur në Australi. Në ndeshjen mes skuadrave Fc Sillian dhe Fc Notsch, rrufeja goditi disa futbollistë në fushë duke sjellur panikë në stadium. Pas shiut të rrëmbyeshëm që mbretëronte,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.116Z

Irak, tifozi vret nje futbollist

Nje futbollist i kampionatit irakian te futbollit eshte vrare nga nje tifoz pasi ka shenuar nje gol ne nje ndeshje ne Hila, rreth 100 kilometer ne jug te Ballkanit. Lojtari i Sinyerit, Heidar Kazem eshte goditur ne koke me arme zjarri dhe ka vdekur ne spital. Vrasesi, nje tifoz i skuadres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama