Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.963Z

Mourinho kritika te ashpra Di Marias

“Më pëlqeu skuadra dhe nuk kam asnjë kritikë”, tha Jose Mourinho pas barazimit 0-0 mes Realit të Madridit dhe Osasunës, por në të vërtetë tekniku portugez i madrilenëve po gënjente para mediave. Sipas gazetës spanj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.417Z

Zhjeçi apo Zeka, cili është më i mirë?

Nga Ejup LLUMNICA Këtë të shtunë, në hotelin "Grand" në Prishtinë, Federata e Futbollit të Kosovës do të bëjë zgjedhjen e 10 futbollistëve më të mirë për vitin 2006. Konkurrenca tejet e fortë bën që përzgjedhja e më të mirit për këtë vit të jetë shumë e vështirë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.929Z

Juventusi perjashton Quagliarellan nga Europa

Juventusi i dorëzoi UEFA-s emrat e 23 futbollistëve që do të federojë për të marrë pjesë në Europa League dhe surpriza më e madhe ishte përjashtimi nga kjo listë e Fabio Quagliarellas. Trajneri Conte zgjodhi që në ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.207Z

Marco Branca largohet nga Interi

Marco Branca nuk është më Drejtor Teknik i Interit. Lajmin e ka konfirmuar vetë klubi zikaltër në faqen zyrtare në internet. Në komunikatë thuhet se palët kanë zgjidhur me marrëveshje kontratën e tyre dhe se pozicioni i lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.674Z

Shperblimi i lojtareve te PSG per gjysmefinalen

Cdo lojtar i Paris Saint Germain do të marrë 450 mijë euro shpërblim nëse klubi francez eliminon Chelsea-n në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve dhe duket se këto para’ do të përfundojnë në xhepat e futbollistëve pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.863Z

Drita thyen akullin, një serb në prova

Jemi duke shkuar drejt ndërkombëtarizimit dhe standardet duhet plotësuar. Skuadra gjilanase, Drita e ka thyer akullin duke marrë në prova një futbollist serb. Aleksander Mitroviq, është sulmuesi 19-vjeçar, shtetas kosovar që iu ka bashkuar skuadr&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.728Z

Alen Haliloviq nënshkruan për Barcelona B

Futbollisti boshnjak me nënshtetësi kroate, Alen Haliloviq do të jetë futbollist i Barcelonës pa marrë parasysh dënimin e Barcelonës që mos të transferoj futbollistë brenda një viti. Ai ka nënshkruar kontratë me klubin e dytë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama