Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.231Z

Blen edhe Roma, madje dy futbollistë

Skuadra e Romës është përforcuar me dy futbollistë për edicionin e ardhshëm. Mediumet italiane kanë raportuar të enjten se Roma ka siguruar shërbimet e dy futbollistëve të Genoas, Iago Falque dhe Andrea Bertolacci. AdPlatformZone = {id: "f9

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.151Z

Bellamy turpërohet që është futbollist

Sulmuesi i Manchester Cityt, Craig Bellamy nganjëherë turpërohet që është futbollist, derisa kritikoi kolegët e tij profesionistë. Bellamy ka thënë se befasohet nga sjellja e disa bashkëlojtarëve dhe pranon se ai zemërohet kur një bashkëprofesionist tregon mungesë të përkushtimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.368Z

Davids bëhet futbollist-trajner në Barnet

Ish mesfushori i Holandës, Edgar Davids i është bashkuar skuadrës nga League Tëo e Anglisë, Barnet si bashkë-trajner me mundësi të vazhdimit të karrierës së tij si futbollist. 39 vjeçari i cili gjatë karrierës së ndritur është paraqitur për Ajaxin, Juventusin dhe Barcelonën, do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.535Z

Top 10 bukuroshet e futbollistëve

Mediat gjermane kanë bërë një klasifikim të ri të dhjetë femrave më të bukura të futbollistëve. Dhe si zakonisht gjermanët se "lëshojnë" të vetin duke lidhur klasifikimin me futbollistët gjermanë, ose me a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.894Z

Çka vozisin futbollistë shqiptarë

Futbollistët shqiptarë si kurrë më parë po kanë hapsirë në dhe po lënë gjurmë në futbollin botërorë. Por, futbolli modern siq dihet është mjaftë edhe profitabil, dhe kjo vlenë edhe për shqiptarët q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.980Z

Sot futbollist, nesër simbol

Alessandro Del Piero do të jetë kapiteni i parë i Juventusit në stadiumin e ri, në të cilin do të paraqiten nga sezoni i ardhshëm. Sulmuesi 36 vjeç ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare që mund edhe të jetë e fundit në karrierën e tij si futbollist duke kompletuar 19 sezone me B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.308Z

Objektivi i Juventusit, një top-futbollist

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka bërë të ditur se objektivi kryesor i klubit është që gjatë afatit kalimtar të verës të transferojë një top-futbollist. Bianconerët janë në kërkim të një emri të madh pas dështimit për blerjen e Sergio Agueros nga Atletico Madridi gjatë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama