Rezultate te kerkimit per termin: +Gai

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Gaçi: PD të shkojë në gjykatë

Akuzat “Aldo Lepuri ka rastin t shkoj n prokurori a gjykat ku e presin padit dhe kallzimet tona pr shpifje”. Ky sht prononcimi q lshoi dje Partia Socialiste nprmjet deputetit Artan Gai lidhur me akuzat q kan lshuar s fundmi nj grup deputetsh t Partis Demokratike. Deputeti Gai u bn thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Gaçi: Prifti të japë sqarim për korrupsionin dhe manipulimin

Reagimi Deputeti socialist, Artan Gai, krkoi dje nj prgjigje sqaruese nga ministri Dritan Prifti pr tri shtje korrupsioni q selia roz ka ngritur zrin ditt e fundit. “Dgjuam ministrin Prifti, i cili vazhdon t mos jap asnj prgjigje ndaj asnj prej akuzave q rndojn personalisht mbi t, por edhe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Gaçi: Nuk e fshihni dot të vërtetën

Deputeti Artan Gai i ka dhn prgjigje deputetit demokrat, Flamur Noka, pr akuzat e lshuara nga selia e Kuvendit. “Asnjra prej fjalve t tua nuk e mbulon dot t vrtetn e madhe: Shqiptart tashm e kan kuptuar se jan duke u qeverisur nga nj lukuni pushtetarsh, t etur pr t grabitur me do form e prmes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.258Z

Braziliani Leandro i gatshëm për Vllazninë kundër Tiranës

Futbollisti brazilian Leandro Gai Miranda Da Silva, i cili pritej të aktivizohej për Partizanin gjatë sezonit 2006-2007, është bashkuar përfundimisht me Vllazninë, ekip me të cilin ai u bë i njohur në Shqipëri. Pas vendimit të Komisonit të Disiplinës dhe atij të Apelit, që e konsider

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Gaçi: Të lërë komentet politike

PS reagon pas deklaratave t sekretarit t Ministris s Ekonomis Prve akuzave, Partia Socialiste ka emetuar dje edhe disa kshilla etike. Kshtu, pa deklaratave t sekretarit t Prgjithshm t Ministris s Ekonomis, deputeti socialist, Artan Gai, ka replikuar duke kujtuar se detyra e npunsit civil po shprdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.001Z

Holokausti, maksi-dëmshpërblim për të mbijetuarit e tmerrit

Komisioni për Dëmshpërblimin e Komunitetit Hebraik të Belgjikës, një organizëm i përzierë, i përbërë nga qeveria dhe bankat, ka vendosur të akordojë një fond prej 110.6 milionë eurosh si shpërblim për të mbijetuarit e Holokaustit, familjet e viktimave dhe komunitetin hebraik për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama