Rezultate te kerkimit per termin: +Gai

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.258Z

Braziliani Leandro i gatshëm për Vllazninë kundër Tiranës

Futbollisti brazilian Leandro Gai Miranda Da Silva, i cili pritej të aktivizohej për Partizanin gjatë sezonit 2006-2007, është bashkuar përfundimisht me Vllazninë, ekip me të cilin ai u bë i njohur në Shqipëri. Pas vendimit të Komisonit të Disiplinës dhe atij të Apelit, që e konsider

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Gaçi: Të lërë komentet politike

PS reagon pas deklaratave t sekretarit t Ministris s Ekonomis Prve akuzave, Partia Socialiste ka emetuar dje edhe disa kshilla etike. Kshtu, pa deklaratave t sekretarit t Prgjithshm t Ministris s Ekonomis, deputeti socialist, Artan Gai, ka replikuar duke kujtuar se detyra e npunsit civil po shprdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.001Z

Holokausti, maksi-dëmshpërblim për të mbijetuarit e tmerrit

Komisioni për Dëmshpërblimin e Komunitetit Hebraik të Belgjikës, një organizëm i përzierë, i përbërë nga qeveria dhe bankat, ka vendosur të akordojë një fond prej 110.6 milionë eurosh si shpërblim për të mbijetuarit e Holokaustit, familjet e viktimave dhe komunitetin hebraik për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.635Z

Liga e Europes Skenderbeu mundet vetem 0-1 ne Ukraine

Skënderbeu u mund 0-1 në Ukrainë në fushën e Çornomorecit të Odesës, në ndeshjen e parë të Ligës së Europës, në fazën e plej ofit. Kampionët e Shqipërisë pësuan gol në minutën e 75-të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.558Z

Ronaldo: S’më japinfaulla se mëmendojnë mashtrues

JOHANESBURG- Kristiano Ronaldo është ankuar se nami i tij prej sumuluesi ka bërë që gjyqtarët ta paragjykojnë në fushën e lojës. Ai ka kërkuar më shumë mbrojtje nga arbitrat në lidhje me ndërhyrjet e rënda të bërë nga kundërshtarët. Portugezi u ndëshkua me karton të verdhë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.763Z

Janar i qet për Guardiolan

Pep Guardiola ka bërë të ditur se Barcelona nuk planifikon të hyjë në afatin kalimtar të janarit në kërkim të mbulesës për dyshen afrikane, Yaya Toure dhe Seydou Keita. Mesfushori i Bregut të Fildishtë, Toure dhe Keita nga Mali të dy janë të detyra ndërkombëtare në Kupën e Afr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama