Rezultate te kerkimit per termin: +Galliani

Total: 844
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.475Z

Adriano Galliani drejt Juventusit?

Sipas mediave italiane, zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është duke shqyrtuar mundësinë për të kaluar te Juventusi. Njoftohet se raportet ndërmjet Gallianit dhe presidentit Silvio Berlusconi janë duke u përkeqësuar, ndërsa Galliani është i dëshpëruar pas reagimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.195Z

Galliani: Më pëlqen Pazzini

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë e ata janë të interesuar në sulmuesin e Interit, Giampaolo Pazzini. Galliani është pyetur në lidhje me një mundësi shkëmbimi Antonio Cassano-Giampaolo Pazzini me Interin. “Më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.394Z

Galliani: Ibrahimovic kushton shumë

Administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galliani ka lënë të kuptohet se klubi italian nuk do bëjë “vetëvrasje” ekonomike për të marrë në skuadër Zlatan Ibrahimovic. Pas takimit që ai pati me presidentin e Barcelonës, Sandro Rosell, Galliani u shpreh qart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.534Z

Galliani preferon Ibrahimoviçin e hidhëruar

Nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani insistoi se nuk ka problem me sulmuesin Zlatan Ibrahimoviç. Mediet italiane kanë spekuluar rreth shpërthimit të një konflikti mes suedezit dhe trajnerit Massimiliano Allegri pas humbjes 3-0 nga Arsenali të martën në ndeshjen e kthimit të 1/8 së fina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.582Z

Galliani: Ende besoj tek Shevchenko

Zëvendës-presidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se rosonerët vazhdojnë të besojnë tek sulmuesi në huazim i Chelseat, Andriy Shevchenko. Ukrainasi dështoi të tregojë veten pas rikthimit në San Siro, por Galliani ende shpreson në një rikthim të Shevchenkos."Sheva është një dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Galliani: Pato ka rinovuar marrëveshjen

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka pohuar se braziliani Alexandre Pato ka nënshkruar marrëveshje të re me rosonerët, e cila do ta mbajë atë në San Siro deri në vitin 2014. Galliani zbuloi se ylli i ri i ekipit e ka vazhduar besimin dhe ka nënshkruar marrëveshje pesëvje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.283Z

Galliani: Huntelaar nuk do largohet

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Klaas-Jan Huntelaar nuk është në shitje. Holandezi është lidhur me një largim nga San Siro në muajin janar, pasi dështoi të tregojë veten që kur arriti nga Real Madrid gjatë verës. Por Galliani thotë se holandezi është pjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama