Rezultate te kerkimit per termin: +Galliani

Total: 844
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.442Z

Galliani: Pato nuk është në shitje

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka qetësuar situatën rreth çështjes Pato, pas deklaratës së këtij të fundit dje, kur nuk u tregua i sigurt për të ardhmen e tij te Milani. "Pato? Ai ka kontratë deri në vitin 2014 dhe ai do të qëndrojë te Milani. Nuk e di çfarë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.866Z

Galliani: Interi nuk më tremb

Sfida midis Interit dhe Mialnit është transferuar nga fusha e lojës në atë të merkaots, Adriano Galliani është treguar tepër i guximshëm. “Ekipi që është forcuar më shumë gjatë këtij sezoni të merkatos është padyshim Interi, por mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.190Z

Galliani Mund te perfundonte 5-0

Zevendespresidenti i Milanit Adriano Galliani deklaroi ne lidhje me ndeshjen e grupit te Liges se Kampioneve qe Milan zhvilloi me Real Madrid se per nje moment pati frike se mund te perfundonte 5-0 ne favor te spanjolleve. Kur peson dy gola ne ate menyre rrezikon te kthehesh ne shtepi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.157Z

Galliani: Nuk do ta shesim Huntelaar

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se ata nuk planifikojnë ta shesin sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar. Holandezi së fundi është lidhur me një kalim në kampionatin anglez, ku për të janë të interesuar një varg klubesh, përfshirë edhe Arsenalin dhe Manchester Unite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Galliani flet për transferime

Zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka folur për transferimet që mund të bëjnë kuqezinjtë gjatë këtij sezoni. “Ne po kërkojmë një mesfushor të krahut të majtë dhe nëse askush nuk largohet, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.789Z

Galliani takohet me Perezin

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është duke synuar të bëjë transferime interesante gjatë afatit kalimtar veror, duke u takuar me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, për këtë çështje, ndërsa në bisedime nuk mungoi as Rui Costa i Benficas. "La Gazzeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.513Z

Galliani premton një sulmues të ri

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, iu ka thënë fansave të presin një sulmues të ri në muajin janar. Pas humbjes befasuese të djeshme nga Palermo, Galliani ka zbuluar se ata do të angazhohen për të sjellë një sulmues të ri në ekip. "Ne jemi duke shikuar një sulmu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama