Rezultate te kerkimit per termin: +Galliani

Total: 844
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.041Z

Galliani: Na duhem 100 milionë për të arritur Manchesterin

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se ata kanë nevojë për 100 milionë euro shtesë në vit për tu krahasuar me Manchester United. Kuqezinjtë mbrëmë u mposhtën me rezultat 4-0 nga Manchester United dhe u eliminuan nga Liga e Kampionëve me rezultat të përgjithsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.327Z

Galliani 2011-ta viti i Milanit te madh

Administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galliani bëri përmbledhjen e 2010-s dhe foli për objektivat e vitit 2011, në një intervistë të dhënë mbrëmjen e djeshme në “La Gazzetta dello Sport”. Numri dy i kuqezinjve &eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.338Z

Galliani: Fitorja ndaj Udineses vlen shtatë pikë

Zëvënëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ishte në disponim të jashtëzakonshëm pas fitores sensacionale prej 2-1 ndaj Udineses në Friulli, duke thënë se ishte fitore e vlefshme shtatë pikë. “Tani jemi në krye të tabel&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.924Z

Galliani Napoli kampionati ne Champions

“Champions për Milan dhe kampionati për Napolin? Do të firmosja për gjithë jetën”. Kështu është shprehur Adriano Galliani për mikrofonin e radios Kiss Kiss, teksa po p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.212Z

Kundërshton Berlusconi: Galliani nuk ikën, ai mbetet me ne

Lajme bombastike vijnë nga skuadra italiane e AC Milan. Presidenti i kuqezinjëve Silvio Berlusconi, i cili pati një takim të gjatë me krahun e tij të djathtë për 28 vite, Adriano Galliani, foli për agjensinë italiane të lajmeve Ansa duke u shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.608Z

Galliani: Nuk e kemi fituar ende titullin

ROME-Zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka qëndruar me këmbë në tokë dhe nuk ka preferuar të fluturojë në qiellin e shtatë, duke deklaruar se titulli ende nuk është fituar. “Ne kemi pasur një fillim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.154Z

Galliani: Gattuso-s i kam ofruar rinovim kontrate

Milani dëshiron ta mbajë me çdo kusht Genaro Gattuso-n .Dhe për t'i ndërruar mendim administratori i deleguar i kuqezinjve, Adriano Galliani i ka propozuar mesfushorit të kuqezinjve zgjatjen e kontratës me skuadrën. Gattuso kërkon që të aktivizohet më shumë nga trajneri Leonardo.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama