Rezultate te kerkimit per termin: +Galliani

Total: 844
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.064Z

Galliani: Sheva është i paprekshëm

Zëvendëspresidenti i Milanit Adriano Galliani i ka mohuar spekulimet se sulmuesi ukrainas, Andrei Shevchenko, mund t'i bashkëngjitet Real Madridit në janar. E përditshmja madrilene "Marca" të hënën kishte njoftuar se Andrei Shevchenko është shumë afër kalimit te Mbretërit nga Madridi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.086Z

Milan jep dorehiqjen Galliani

Drejtori i Përgjithshëm i Milanit, Adriano Galliani, informoi të premten mediat për vendimin e tij të parevokueshëm për të dhënë dorëheqjen nga pozicioni i drejtorit të përgjithshëm. CEO i Milanit që prej vitit 1986,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.196Z

Milan jep doreheqjen Galliani

Drejtori i Përgjithshëm i Milanit, Adriano Galliani, informoi të premten mediat për vendimin e tij të parevokueshëm për të dhënë dorëheqjen nga pozicioni i drejtorit të përgjithshëm. CEO i Milanit që prej vitit 1986,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.589Z

Galliani pohon interesimin për Baptistan

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka pohuar se kuqezinjtë janë të interesuar për të transferuar sulmuesin e Romës, Julio Baptista. Braziliani 28-vjeçar nuk është lojtar standard në fanellën e klubit romak, dhe në afatin kalimtar të janarit u lidh me një kalim në Inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.442Z

Galliani: Pato nuk është në shitje

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka qetësuar situatën rreth çështjes Pato, pas deklaratës së këtij të fundit dje, kur nuk u tregua i sigurt për të ardhmen e tij te Milani. "Pato? Ai ka kontratë deri në vitin 2014 dhe ai do të qëndrojë te Milani. Nuk e di çfarë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.866Z

Galliani: Interi nuk më tremb

Sfida midis Interit dhe Mialnit është transferuar nga fusha e lojës në atë të merkaots, Adriano Galliani është treguar tepër i guximshëm. “Ekipi që është forcuar më shumë gjatë këtij sezoni të merkatos është padyshim Interi, por mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.190Z

Galliani Mund te perfundonte 5-0

Zevendespresidenti i Milanit Adriano Galliani deklaroi ne lidhje me ndeshjen e grupit te Liges se Kampioneve qe Milan zhvilloi me Real Madrid se per nje moment pati frike se mund te perfundonte 5-0 ne favor te spanjolleve. Kur peson dy gola ne ate menyre rrezikon te kthehesh ne shtepi me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama