Rezultate te kerkimit per termin: +Gangsteri

Total: 136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.791Z

Ja sa para fitonte gangsteri më i njohur shqiptar

John Alite, ish-gangsteri më i njohur shqiptar dhe dikur një nga njerëzit e afër të ish narko-shefit John Gotti, ka thënë në një rrëfim ekskluziv për Info Magazine se në ditët e tij më të mira fitonte 5 milionë dollarë, në vlerë të sotme. Ai është shprehur se megjithatë nuk e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.793Z

Rrëfehet John Alite, ish-gangsteri i famshëm shqiptar i lidhur me Gambinot: Mos u beni si une!

John Alite, më i famshmi ish-gangster shqiptar, i njohur dikur si dora e djathtë e shefit të familjes Gambino, John Gotti, ka folur për Info Magazine të Klan Kosovës. Ai ka thënë se me kalimin e viteve ka krijuar grupin e tij dhe ka filluar ta kuptojë jetën më mirë. Shihja si gjërat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.640Z

Opozita: Berisha dhunoi Kuvendin

Dy nga drejtuesit kryesore te opozites Ilir Meta dhe Skender Gjinushi e cilesojne sjellje prej gangsteri ate te nje dite me pare ne kuvend nga ana e kryeministrit Berisha. Per zotin Meta Berisha ka fshehur fakte tejet kompromentuese, ndersa zoti Gjinushi shkon dhe me larg kur thote qe Berisha duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.741Z

“Public enemies”, hajduti i mirë Xhoni Dip, sot në “Millenium”

Mbërrin në ekranin e madh “Public Enemies”, filmi që tregon jetën e jashtëzakonshme të hajdutit të bankave, John Dillinger. Një hajdut “i mirë”, gangsteri simbol i Depresionit të Madh Amerikan që jetoi mes viteve 1903 dhel 1934. Dillinger digjte regjistrat e borxheve në cdo ban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.722Z

SHBA, zbulohet fotografia e ekzekutimit të gangsterit me buzëqeshje në fytyrë

Një foto e vjetër e vitit 1928 është zbuluar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në foto tregohen pamje të ekzekutimit të një gangsteri dhe kontrabandisti të pijeve alkoolike, Charlie Birger. Ai u var në 19 Prill në sheshin kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.848Z

SHBA, fotografia e ekzekutimit të gangsterit me buzëqeshje në fytyrë

Një foto e vjetër e vitit 1928 është zbuluar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në foto tregohen pamje të ekzekutimit të një gangsteri dhe kontrabandisti të pijeve alkoolike, Charlie Birger. Ai u var në 19 Prill në sheshin kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.137Z

Autor: LEGJENDA E BRONKSIT

Nga Express më 25 janar 2011 në ora 12:33 Rubrika: CINEMA AUTOR Regjia: Robert De Niro. Aktorët: Robert De Niro, Chaz Palminteri, Lillo Brancato, Francis Capra, etj... Nje baba i ndershem dhe i perkushtuar ndaj familjes lufton kunder dashurise dhe mbeshtetjes qe djali i tij merr nga ga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama