Rezultate te kerkimit per termin: +Garay

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.350Z

Chelsea zgjidhë problemet në mbrotje, afër këtij transferi

Nga Rusia vijnë lajme se Chelsea është afër transferimit të radhës. Sipas mediave ruse skuadra londineze ka bërë ofertë të majme për qendërmbrojtësin argjentinas, Ezequiel Garay. Mbrojtësi i Zenit është i pëlqyer ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.408Z

Juventus ndalet nga Benfika takimi i parë përfundon 2-1

Sfida për gjysëmfinalet e Europa League ku Juventus luante në transfertën e vështirë të Benfikës ka përfunduar me fitoren e vendasve. Të besuarit e Contes kanë si objektiv trofeun e këtij kompeticioni dhe do të përpiqen që tja dalin ta fitojnë, por më parë duhet të kthejnë rezult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.718Z

Ja transferet e reja, sipas bastoreve

Bastoret e njohura evropiane i kanë parashikuar transferet e reja në skuadrat evropiane në bazë të kuotave. Koeficienti më i ulët është vënë për kalimin e Higuain te Arsenali. Gjasat për tu bërë ky transfer, sipas bastoreve j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Reali, tri pikë që “rrëzojnë” Barçën nga froni &

Gonzalo Higuain, i aktivizuar si titullar nga Pelegrini, duke lënë në pankinë kapitenin Raul, shënoi golin tripikësh për “Galaktikët” në minutën e 22-të, pas një aksioni të nisur nga këmbët e Kaka. Avantazh i merituar për madrilenët, që i kishin shkuar pranë golit edhe dy her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.937Z

Maicon do shkarkojë agjentin

Mbrojtësi i djathtë më i mirë në botë, Maicon, është duke e menduar shkarkimin e agjentit të tij, Antonio Caliendo, në mënyrë që të kalojë te Real Madridi. "Jornal do Brasil" shkruan se Maicon është i hidhëruar që e ka humbur rastin për t'iu bashkuar Realit dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.231Z

Zvicra me katër Shqiptarë përballë Messit

Janë bërë zyrtare formacionet e superndeshjes Argjentinë – Zvicër, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales së kampionatit botërorë. Formacioni i Argjentinës: Romero; Zabaleta, Garay, Fernandez, Rojo; Gago, Mascherano, Di Maria; Higuain, Messi, Lav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

Formacionet zyrtare: Argjentinë - Gjermani

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes finale të kupës së Botës që fillon nga ora 21:00 ndërmjet Argjentinës dhe Gjermanisë. Gjermani: Neuer; Lahm, Hummels, Boateng, Höwedes; Schweinsteiger, Khedira; Müller, Kroos, Özil; Klose.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama