Rezultate te kerkimit per termin: +Garay

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.718Z

Ja transferet e reja, sipas bastoreve

Bastoret e njohura evropiane i kanë parashikuar transferet e reja në skuadrat evropiane në bazë të kuotave. Koeficienti më i ulët është vënë për kalimin e Higuain te Arsenali. Gjasat për tu bërë ky transfer, sipas bastoreve j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Reali, tri pikë që “rrëzojnë” Barçën nga froni &

Gonzalo Higuain, i aktivizuar si titullar nga Pelegrini, duke lënë në pankinë kapitenin Raul, shënoi golin tripikësh për “Galaktikët” në minutën e 22-të, pas një aksioni të nisur nga këmbët e Kaka. Avantazh i merituar për madrilenët, që i kishin shkuar pranë golit edhe dy her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.937Z

Maicon do shkarkojë agjentin

Mbrojtësi i djathtë më i mirë në botë, Maicon, është duke e menduar shkarkimin e agjentit të tij, Antonio Caliendo, në mënyrë që të kalojë te Real Madridi. "Jornal do Brasil" shkruan se Maicon është i hidhëruar që e ka humbur rastin për t'iu bashkuar Realit dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.231Z

Zvicra me katër Shqiptarë përballë Messit

Janë bërë zyrtare formacionet e superndeshjes Argjentinë – Zvicër, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales së kampionatit botërorë. Formacioni i Argjentinës: Romero; Zabaleta, Garay, Fernandez, Rojo; Gago, Mascherano, Di Maria; Higuain, Messi, Lav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

Formacionet zyrtare: Argjentinë - Gjermani

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes finale të kupës së Botës që fillon nga ora 21:00 ndërmjet Argjentinës dhe Gjermanisë. Gjermani: Neuer; Lahm, Hummels, Boateng, Höwedes; Schweinsteiger, Khedira; Müller, Kroos, Özil; Klose.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.652Z

Formacionet zyrtare: Argjentina-Paraguaji

Sonte zhvillohet takimet e para në Copa America, kurse finalsiti i Kupës së Botës, do të përballet me kombëtaren e Paraguajit. Ekipet fillojnë me këto përbërje: Argjentina: Romero - Roncaglia, Garay, Otamendi, Rojo - Banega, Mascherano, Pastore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.456Z

Formacionet zyrtare: Argjentina-Xhamajka

Argjentina sot luan ndeshjen e fundit në grupe të Copa America, dhe do të përballen me kombëtaren e Xhamjkas, e cila është autsajdere në këtë garë. Argjentina: Romero, Zabaleta, Garay, Demichelis, Rojo,Biglia, Mascherano, Pastore, Messi, Higua&i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama