Rezultate te kerkimit per termin: +Garay

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.501Z

FOTO LAJM: Gjendja e futbollistit të Benfikës, Garay pas përplasjes me Pogba

Mbrojtësi i Benfikës  Ezequiel Garay ka pësuar mbrëmë në ndeshjen e gjysëmfinales së Europa League, një përplasje me mesfushorin e Juventusit Poul Pogba. Përplasja ka qenë shumë  e fortë dhe mbrojtësi është detyruar të lerë fushën e lojës i ndihmuar dhe nga barela. Menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.598Z

Reali do të rikthej ish lojtarin e vet

Sipas mediave portugeze, Real Madrid është i interesuar që në skuadër të rikthej ish lojtarin e vetë, Ezequiel Garay. Mbrojtësi i Benfikës është lidhur me një kalim te Manchester United, por sipas burimeve nga Portugalia, Reali ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.606Z

Mediat portugeze i'a bëjnë "për hajër" Man Unitedit

Sipas mediave portugeze, Ezequel Garay është lojtar i ri i Manchester United. Mbrojtësi argjentinas i Benfikës thuhet se ka arritur marrëveshje me kampionët anglez. Garay pritet të przantohet të hënën te United duke kompletuar transferin e dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Plani B i Real Madridit

Sipas gazetës AS, skuadra e Real Madridit është duke menduar për Ezequiel Garay, si zgjedhja e parë për të zëvendësuar Sergio Ramosin, që po spekulohet për një largim të mundshëm, në drejtim të Manchester United. Garay a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.941Z

United e afron transferin e dytë

Manchester United është drejt finalizimit të blerjes së dytë në këtë afat kalimtar. Sipas mediave portugeze, United ka arritur marrëveshje me Benfikën për blerjen e mbrojtësyt Ezequiel Garay. Qendërmbrojtësi argjentinas thuhet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.350Z

Chelsea zgjidhë problemet në mbrotje, afër këtij transferi

Nga Rusia vijnë lajme se Chelsea është afër transferimit të radhës. Sipas mediave ruse skuadra londineze ka bërë ofertë të majme për qendërmbrojtësin argjentinas, Ezequiel Garay. Mbrojtësi i Zenit është i pëlqyer ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama