Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Shqiptare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.152Z

“Gazeta Shqiptare” konfirmon - Dash Peza femra e Edi Ramës

“Gazeta Shqiptare” konfirmoi dje akuzuat e disa ditëve më parë të Kryeministrit Sali Berisha, për sjelljet dhe shijet perverse të kreut të PS-së, Edi Rama. Nga padurimi për “zbulimin” e radhës “ekskluziv” të saj, që në faqen e parë të numrit të saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.982Z

Marreveshja me Greqine, Meta sulmon ''Gazeta Shqiptare''

TIRANE- Ministri i Jashtëm, njëkohësisht zv kryeministri shqiptar Ilir Meta sulmon ashpër “Gazeta Shqiptare” për investigimin prej disa muajsh që kjo e përditshme ka bërë për marrëveshjen e kufijve detarë mes Greqisë e Shqipërisë. Në konferencën e përbashkët për shtyp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.503Z

Faktet kompromentuese ndaj djalit të kryeministrit, bllokohet “Gazeta Shqiptare”

Nga Bledar Lumani“Gazeta Shqiptare”, e cila ka publikuar fakte kompromentuese që implikojnë djalin e kryeministrit Berisha në tragjedinë e Gërdecit, është bllokuar mëngjesin e djeshëm. Kjo e fundit ishte zhdukur nga tregu, teksa dikush mendohet se ka blerë të gjitha kopjet e saj. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.989Z

Gazeta Shqiptare shpifja e dyte per Shkelzen Berishen

Skandalet me Gazeten Shqiptare nuk kane te sosur. Pas skandalit te tre diteve me pare kur kjo gazete serviri djalin e kryeministrit Berisha Shkelzen Sali Berisha si fitues tenderesh te ujesjellesit ne vend te fituesit te vertete Shkelzen Avdulla Berisha Gazeta Shqiptare vazhdon serish me kete teme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.794Z

Bllokimi i “Gazeta Shqiptare”, reagon opozita

Nje nga gazetat me te vjetra ne vend, “Gazeta Shqiptare” u pengua mengjesin e sotem te dilte ne treg per lexuesit e saj. Burime prane kesaj gazete thone se tirazhi i kesaj te perditshme eshte blere sapo ka dale nga shtypshkronja me qellim mos daljen e saj ne treg nga disa per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.371Z

Gazeta zvicerane shkrim për ekonominë shqiptare

"Sfidat dhe problemet më aktuale ekonomike në Shqipëri", është thelbi i një shkrimi në gazetën zvicerane <Neue Zurcher Zeitung>. Shkrimi është publikuar në sajtin e Deutsce Welle në shqip. Sipas kësaj gazete Shqipëria ka qenë vendi i vetëm i cili ka patur rritje ekonomike e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.756Z

Gazeta britanike artikull per burrneshat shqiptare

pGazeta britanike Daily Mail i ka kushtuar sot nje artikull vendit tone dhe me mire te themi ia ka kushtuar nje fenomeni gati te harruar shqiptar atij te burrneshave pra grave qe pranojne qe gjithe jeten e tyre te jetojne si burra ne mungese te ketij te fundit ne familjep pKeto fotografi te gjetura

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama