Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Shqiptare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.989Z

Gazeta Shqiptare shpifja e dyte per Shkelzen Berishen

Skandalet me Gazeten Shqiptare nuk kane te sosur. Pas skandalit te tre diteve me pare kur kjo gazete serviri djalin e kryeministrit Berisha Shkelzen Sali Berisha si fitues tenderesh te ujesjellesit ne vend te fituesit te vertete Shkelzen Avdulla Berisha Gazeta Shqiptare vazhdon serish me kete teme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.794Z

Bllokimi i “Gazeta Shqiptare”, reagon opozita

Nje nga gazetat me te vjetra ne vend, “Gazeta Shqiptare” u pengua mengjesin e sotem te dilte ne treg per lexuesit e saj. Burime prane kesaj gazete thone se tirazhi i kesaj te perditshme eshte blere sapo ka dale nga shtypshkronja me qellim mos daljen e saj ne treg nga disa per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.371Z

Gazeta zvicerane shkrim për ekonominë shqiptare

"Sfidat dhe problemet më aktuale ekonomike në Shqipëri", është thelbi i një shkrimi në gazetën zvicerane <Neue Zurcher Zeitung>. Shkrimi është publikuar në sajtin e Deutsce Welle në shqip. Sipas kësaj gazete Shqipëria ka qenë vendi i vetëm i cili ka patur rritje ekonomike e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.756Z

Gazeta britanike artikull per burrneshat shqiptare

pGazeta britanike Daily Mail i ka kushtuar sot nje artikull vendit tone dhe me mire te themi ia ka kushtuar nje fenomeni gati te harruar shqiptar atij te burrneshave pra grave qe pranojne qe gjithe jeten e tyre te jetojne si burra ne mungese te ketij te fundit ne familjep pKeto fotografi te gjetura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Gjergj Bojaxhi: Gazeta Shqiptare gënjen, nuk kam dhënë asnjë intervistë për të!

Share Në ballinën e Gazetës Shqiptare njoftohej sot se Gjergj Bojaxhiu ka deklaruar se është ende anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së. Në brendësi të gazetës thuhet se kanë kontaktuar dje Bojaxhiun, pas deklaratës së Kreshnik Spahiut në Top Story, se ai,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.093Z

Anila Basha: Largimi im nga puna dhe si ndryshoi kurs Gazeta Shqiptare

Ish- drejtoresha e Gazeta Shqiptare shpjegon në një intervistë largimin e saj nga puna pasi grupi mediatik ku bënte pjesë kjo gazetë u ble nga dy biznesmenë shqiptarë Ju pas katër vitesh si drejtore, nuk po e drejtoni më Gazeta Shqiptare. Në media u fol për shkarkimin tuaj, ndërkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.540Z

Gazeta amerikane shkruan për zgjedhjet shqiptare

Gazeta prestigjioze "New York Times" ka botuar një shkrim për situatën parazgjedhore dhe zhvillimet e tjera në vendin tonë. Gazeta thekson se këto zgjedhje, janë gati-gati një ndeshje gladiatorësh mes: kryetarit të PD-së, Berisha, dhe sfidantit të tij, Rama. Në këtë artikull i vihet t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama