Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Sot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.026Z

Bllokohet Gazeta Shqiptare, opozita akuzon kryeministrin

 Gazeta Shqiptare denoncoi dje bllokimin e shpërndarjes së saj në tregun e kryeqytetit. Sipas kryeredaktores Anila Basha të gjitha kopjet e gazetës të parashikuara për t’u hedhur në Tiranë janë blerë në pikën qendrore të shpërndarjes. Kjo gazetë në numrin e saj të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Kolumbi, gazeta Hoy kundër gjyqtarit spanjoll: Bir ku

Liria e shtypit duhet respektuar, por kjo është një tjetër gjë. Gazeta kolumbiane Hoy, titullonte sot në mëngjes në të gjithë faqen e saj: Arbitro español: hijo de la gran puta madre que te pariò!”, ose Gjyqtari spanjoll: bir i ku…  së madhe që të ka lindur. Nuk ka nevoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.441Z

Mbyllet gazeta Tema, Baze: Shteti na shkatërroi

Media Reagon Ministria e Financave: Nuk kemi ndërmarrë asnjë sulm Tregu shqiptar i gazetave ka që sot një titull më pak. Gazeta “Tema”, me pronar Mero Bazen, ka mbyllur përfundimisht dyert dje pas një periudhe gati njëvjeçare me probleme. Baze ka deklaruar dje në faqet e gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Iran, del gazeta e pare klandestine

Ne Iran ka dale gazeta e pare klandestine, e transmetuar vetem ne internet. Ajo quhet “Rruga” dhe numri i saj i pare ka dale me 19 qershor, duke sfiduar sistemet informatike te kontrollit te vendosur nga qeveria. Nderkohe, situata ne Iran vazhdon te mbetet e tensionuar nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.500Z

Berisha: Gazeta “55”, kampione e dekomunistizimit

08-12-2012 / Gazeta 55 Deklarata/“Guximi yt, zoti Balliu, të ka sjellë suksese gjithnjë e më të mëdha, dhe unë jam i bindur se, suksese të tjera të presin”    I nderuar President i Republikës, Bujar Nishani E Nderuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Gazeta qe vrau friken

Transmetuar me 05012014 - 2259 Mitro ela PUBLICITET Ne kerkim te kryeredaktorit une kisha biseduar edhe me Precin Si kandidature mund te ishte edhe Frrok upi Kishim punuar se bashku ne gazeten Zeri i Popullit Te dy na kishte ndjekur i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.508Z

Gazeta e Kokëdhimës njofton ndryshimet në qeveri

Ky "weekend" nuk do të jetë i qetë për ministrat e Edi Ramës. Por pyetja që ngre sot gazeta e "Shekulli" e Koço Kokëdhimës, hedh dritë mbi një marrëveshje të re, për krijimin e qeverisë Rama-Meta 2. "Rama-Meta ndryshojnë qeverinë?",- është titulli i madh i të përditshmes "Sheku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama