Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.490Z

Gent Bejko dhe Xhoi, plazh pa vajzën

 Ata janë dy artistë të rinj, të cilët pushimet e gushtit i kanë të shenjta. Dhe në këto ditë të nxehta natyrisht, që kanë menduar të provojnë pak pavarësi. Por jo me dashje, pasi Gent Bejko dhe Xhoi, pasi kanë mbaruar ca punë në jug, kanë vendosur të bëjnë dhe ca orë pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.568Z

Gent Bejko në një film me Jennifer Lowrence

Aktori shqiptar Gent Bekjo  do të luajë një rol përkrah emrave të mëdhenj të kinemasë botërore. Ai ka arritur të fitojë një rol në filmin Mother ku luajnë dhe një sërë aktorësh të famshëm të Hollivudit si Jennifer Lowrence, Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Javier  Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.949Z

“Çifti perfekt” i Gent Bejkos, fiton “48-orëshin”

“Perfect couple” (“çifti perfekt”), i grupit “Albartist” me regji të Gent Bejkos, u shpall filmi më i mirë i Festivalit Tirana-48 Hour Film Project 2010. Pas maratonës 48 - orëshe, e pasuar nga një fazë refleksioni dhe dy ditë shfaqjeje, mbrëmjen e së s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.574Z

Sherri mes deputetëve, Byroja eKuvendit masë vërejtje ndaj tyre

Të tjera rreth shkrimit PD: Amnisti e turpshme për Prengën Sherr deputetësh, Prenga godet me rrip Strazimirin për Qefalinë Stazimiri: Situata, nuk isha i papërgatitur jam provokuar më parë Prenga për “A1 Report”: Akuzat politike, do t’i çoj në gjykatë Qefalia: S&rs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.439Z

Sherri ne Kuvend PD kallezon ne Prokurori 3 deputete te PS

Transmetuar me 27052014 - 1950 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Partia Demokratike ka kallezuar penalisht ne Prokurorine e Pergjithshme deputetet e mazhoranes pas sherrit mes deputeteve Gent Strazimiri Xhemal Qefali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.442Z

Sherri ne Kuvend PD padit 3 deputete te PS

Transmetuar me 27052014 - 1950 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Partia Demokratike ka kallezuar penalisht ne Prokurorine e Pergjithshme deputetet e mazhoranes pas sherrit mes deputeteve Gent Strazimiri Xhemal Qefali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.332Z

Çfarë i mundon gratë? Intrigë dhe pasion në Metropol

SHKRUAN: Aida Tuci 15-09-2011 11:54Teatri “Metropol”, duke filluar që sot, do të shfaqë për spektatorin kryeqytetas dy shfaqje njëkohësisht: “Lagjja 45”, me regji të Gent Bejkos; dhe “Çdo të hënë në orën 13.30”, me regji të Renada Cacit Një lagje… shumë banorë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama