Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.441Z

Sherri me Strazimirin, grupi i PD kallëzim penal për Prengën, Qefalinë dhe Bejkon e PS

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka dorëzuar kallëzim penal në Prokurorinë e Përgjithshme për tre deputetët e Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia, Armando Prenga dhe Gentian Bejko të përfshirë në konfrontimin e sotëm fizik me deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.100Z

Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e Metropolit

Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e Metropolit E marte 05 Shkurt 2013 1304 Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e MetropolitAta jane kater personazhe qe pa e ditur i perkasin te njejtes shtrese Te mbytur ne nje bote komplekse dhe instinktesh te ndrydhura ata jane ne kerkim te dickaje qe u mungon Keto dilema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.917Z

Bejko sjell "Banjën e fundit"

"Banja e fundit", komedia dramatike e Roberto Lericit, është ngjitur mbrëmë në skenën e Teatrit Kombëtar nën regjinë e Gent Bejkos. Në qendër të komedisë është historia e një intelektuali të papunë, që një ditë e gjen veten të mbyllur në një banjë publike. Shfaqja ngre "temp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.427Z

Jul Deda me "Banjen e fundit" ne Teatrin Kombetar

Komedia dramatike "Banja e fundit" u ngjit ne skenen e Teatrit Kombetar mbreme, ku protagonist ishte aktori i humorit, Jul Deda. Pjesa mban firmen e italianit Roberto Lerici, ndersa regjisor eshte Gent Bejko. Perpos premieres se mbremjes se djeshme, shfaqja do te ngjitet sot dhe neser ne skene, e s'

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.569Z

Incidenti ne Kuvend Byroja u terheq verejtje 4 deputeteve

0 Deputetet Armando Prenga Gentian Bejko Xhemal Qefalia dhe Gent Strazimiri moren verejtje nga Byroja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

PD dorëzon kallëzim penal ndaj tre deputetëve të PS. Reagon edhe Berisha

Partia Demokratike ka dorëzuar një kallëzim penal ndaj tre deputetëve të Partisë Socialiste, Armando Prenga, Xhemal Qafalia dhe Gentian Bejko. Ata akuzohen se kanë sulmuar dhe goditur deputetin e PD, Gent Strazimiri. Ne daten 27 maj 2014, ne ambientet e Kryesisë së Kuvendittë Shqiperis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

Kur feston e dehur Nora Istrefi! (Foto)

Ajo tashmë është e angazhuar në audicionin e parë “Dance with me” ku kërcen sëbashku me aktorin Gent Bejko. Por ta shikosh Nora Istrefin të kërcejë në një festë është diçka ndryshe dhe shumë joshë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama