Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.427Z

Jul Deda me "Banjen e fundit" ne Teatrin Kombetar

Komedia dramatike "Banja e fundit" u ngjit ne skenen e Teatrit Kombetar mbreme, ku protagonist ishte aktori i humorit, Jul Deda. Pjesa mban firmen e italianit Roberto Lerici, ndersa regjisor eshte Gent Bejko. Perpos premieres se mbremjes se djeshme, shfaqja do te ngjitet sot dhe neser ne skene, e s'

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.569Z

Incidenti ne Kuvend Byroja u terheq verejtje 4 deputeteve

0 Deputetet Armando Prenga Gentian Bejko Xhemal Qefalia dhe Gent Strazimiri moren verejtje nga Byroja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

PD dorëzon kallëzim penal ndaj tre deputetëve të PS. Reagon edhe Berisha

Partia Demokratike ka dorëzuar një kallëzim penal ndaj tre deputetëve të Partisë Socialiste, Armando Prenga, Xhemal Qafalia dhe Gentian Bejko. Ata akuzohen se kanë sulmuar dhe goditur deputetin e PD, Gent Strazimiri. Ne daten 27 maj 2014, ne ambientet e Kryesisë së Kuvendittë Shqiperis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.192Z

Kur feston e dehur Nora Istrefi! (Foto)

Ajo tashmë është e angazhuar në audicionin e parë “Dance with me” ku kërcen sëbashku me aktorin Gent Bejko. Por ta shikosh Nora Istrefin të kërcejë në një festë është diçka ndryshe dhe shumë joshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.496Z

Grushtat në Kuvend, Meta ndëshkon 4 deputetët pas takimit me Llallën

Tiranë-I kanë mjaftuar 50 minuta diskutime byrosë së Kuvendit për të vendosur masën e vërejtjes për 4 deputetët e përfshirë në konfliktin e djeshëm, Strazimirin, Qefalinë, Prengën dhe Bejkon. Mbledhja e zhvilluar larg syve të medias nën drejtimin e kryeparlamentarit, Ilir Meta, nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.027Z

U qëllua me rrip nga deputetiStrazimiri dëshmon në prokurori

Të tjera rreth shkrimit Sherr deputetësh, Prenga godet me rrip Strazimirin për Qefalinë TIRANE- Gent Strazimiri, deputeti i Partisë Demokratike që u qëllua me rrip nga kolegu i tij, deputeti i Partisë Socialiste Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.567Z

Byroja e Parlamentit ndëshkon me vërejtje katër boksierët

Byroja e Parlamentit e mbledhur sot pasdite ka marrë edhe masat përkatëse për protagonistët e sherrit të para dy ditëve në Parlament. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se është marrë masa vërejtje për të katër deputetët, përkatësisht, Armand Prenga, Gent Strazimiri, Xhemal Qefa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama