Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.027Z

U qëllua me rrip nga deputetiStrazimiri dëshmon në prokurori

Të tjera rreth shkrimit Sherr deputetësh, Prenga godet me rrip Strazimirin për Qefalinë TIRANE- Gent Strazimiri, deputeti i Partisë Demokratike që u qëllua me rrip nga kolegu i tij, deputeti i Partisë Socialiste Ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.567Z

Byroja e Parlamentit ndëshkon me vërejtje katër boksierët

Byroja e Parlamentit e mbledhur sot pasdite ka marrë edhe masat përkatëse për protagonistët e sherrit të para dy ditëve në Parlament. Burime nga Kuvendi bëjnë me dije se është marrë masa vërejtje për të katër deputetët, përkatësisht, Armand Prenga, Gent Strazimiri, Xhemal Qefa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.447Z

Opozita braktis Komisionin e Sigurise

0 Opozita braktisi sot mbledhjen e Komisionit te Sigurise ne shenje proteste ndaj incidentit te nje dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.142Z

Aktori i njohur: Ika nga Tirana e batakçinjve, ku nuk bën njeri hajër me ndershmëri

Gent Bejko, i njohur në Shqipëri si aktor edhe pse i diplomuar për regjisor prej më shumë se një viti ka emigruar së bashku me familjen në Kanadanë e largët. Në një intervistë me gazetaren Entela Resuli botuar sot në DITA aktori të cilin publiku e kujton për rolet e veçant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.718Z

“Portokalli”, aktorët e munguar të sezonit të ri dhe personazhe të rinj

Në sezonin 2010 të spektaklit “Portokalli”, që startoi më 7 mars në ekranin “Top Channel”, ra në sy mungesa e tre aktorëve shumë të njohur në këtë spektakël, pikërisht Gent Bejkos, Elvis Pupës dhe Gaz Pajës. Tri aktorët, që luanin role interesante në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.298Z

Pushohet "dosja e rripit" që goditi Strazimirin. Akuza: Nuk ka prova 

Të tjera rreth shkrimit Sherr deputetësh, Prenga godet me rrip Strazimirin për Qefalinë TIRANE - Teksa Prokuroria e Përgjithshme ka vënë nën akuzë dy deputetët e PS Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu për goditjen me gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.445Z

Incidenti me Strazimirin, PD kallëzim penal për tre deputetë të PS-së

Pas konfrontimit fizik të ndodhur mes deputetit të Partisë Demokratike Gent Strazimiri dhe deputetit të Partisë Socialiste Armando Prenga, Partia Demokratike ka bërë kallëzim penal në Prokurorinë e përgjithshme ndaj deputetëve të mazhorancës për Goditje për shkak të detyrës. Grupi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama