Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.574Z

Sherri mes deputetëve, Byroja eKuvendit masë vërejtje ndaj tyre

Të tjera rreth shkrimit PD: Amnisti e turpshme për Prengën Sherr deputetësh, Prenga godet me rrip Strazimirin për Qefalinë Stazimiri: Situata, nuk isha i papërgatitur jam provokuar më parë Prenga për “A1 Report”: Akuzat politike, do t’i çoj në gjykatë Qefalia: S&rs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.439Z

Sherri ne Kuvend PD kallezon ne Prokurori 3 deputete te PS

Transmetuar me 27052014 - 1950 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Partia Demokratike ka kallezuar penalisht ne Prokurorine e Pergjithshme deputetet e mazhoranes pas sherrit mes deputeteve Gent Strazimiri Xhemal Qefali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.442Z

Sherri ne Kuvend PD padit 3 deputete te PS

Transmetuar me 27052014 - 1950 Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 27 maj 2014 NOAal- Partia Demokratike ka kallezuar penalisht ne Prokurorine e Pergjithshme deputetet e mazhoranes pas sherrit mes deputeteve Gent Strazimiri Xhemal Qefali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.332Z

Çfarë i mundon gratë? Intrigë dhe pasion në Metropol

SHKRUAN: Aida Tuci 15-09-2011 11:54Teatri “Metropol”, duke filluar që sot, do të shfaqë për spektatorin kryeqytetas dy shfaqje njëkohësisht: “Lagjja 45”, me regji të Gent Bejkos; dhe “Çdo të hënë në orën 13.30”, me regji të Renada Cacit Një lagje… shumë banorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.439Z

Sherri në Kuvend, grupi parlamentar i PD, kallëzim penal për tre deputetët e PS-së

TIRANË-Pas sherrit të sotëm mes deputetëve Gent Strazimiri, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka bërë kallëzim penal në Prokurorinë e përgjithshme ndaj deputetëve të mazhorancës për “Goditje për shkak të detyrës”.Grupi parlamentar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.496Z

Sherri në Kuvend, Meta mbledh Byronë, masë disiplinore vërejtje 4 deputetëve

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka mbledhur pasditen e sotme Byronë ku është vendosur masë disiplinore vërejtje ndaj 4 deputetëve të përfshirë në sherrin jashtë korridoreve të komisionit të ligjeve paraditen e djeshme, Gent Strazimiri, Gentjan Bejko, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.441Z

Sherri me Strazimirin, grupi i PD kallëzim penal për Prengën, Qefalinë dhe Bejkon e PS

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka dorëzuar kallëzim penal në Prokurorinë e Përgjithshme për tre deputetët e Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia, Armando Prenga dhe Gentian Bejko të përfshirë në konfrontimin e sotëm fizik me deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri. Sip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama