Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Bejko

Total: 132
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.439Z

Sherri në Kuvend, grupi parlamentar i PD, kallëzim penal për tre deputetët e PS-së

TIRANË-Pas sherrit të sotëm mes deputetëve Gent Strazimiri, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka bërë kallëzim penal në Prokurorinë e përgjithshme ndaj deputetëve të mazhorancës për “Goditje për shkak të detyrës”.Grupi parlamentar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.496Z

Sherri në Kuvend, Meta mbledh Byronë, masë disiplinore vërejtje 4 deputetëve

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka mbledhur pasditen e sotme Byronë ku është vendosur masë disiplinore vërejtje ndaj 4 deputetëve të përfshirë në sherrin jashtë korridoreve të komisionit të ligjeve paraditen e djeshme, Gent Strazimiri, Gentjan Bejko, Xhemal Qefalia dhe Armando Prenga. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.441Z

Sherri me Strazimirin, grupi i PD kallëzim penal për Prengën, Qefalinë dhe Bejkon e PS

Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka dorëzuar kallëzim penal në Prokurorinë e Përgjithshme për tre deputetët e Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia, Armando Prenga dhe Gentian Bejko të përfshirë në konfrontimin e sotëm fizik me deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.100Z

Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e Metropolit

Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e Metropolit E marte 05 Shkurt 2013 1304 Shfaqja Dorezimi ne Teatrin e MetropolitAta jane kater personazhe qe pa e ditur i perkasin te njejtes shtrese Te mbytur ne nje bote komplekse dhe instinktesh te ndrydhura ata jane ne kerkim te dickaje qe u mungon Keto dilema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.917Z

Bejko sjell "Banjën e fundit"

"Banja e fundit", komedia dramatike e Roberto Lericit, është ngjitur mbrëmë në skenën e Teatrit Kombëtar nën regjinë e Gent Bejkos. Në qendër të komedisë është historia e një intelektuali të papunë, që një ditë e gjen veten të mbyllur në një banjë publike. Shfaqja ngre "temp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.427Z

Jul Deda me "Banjen e fundit" ne Teatrin Kombetar

Komedia dramatike "Banja e fundit" u ngjit ne skenen e Teatrit Kombetar mbreme, ku protagonist ishte aktori i humorit, Jul Deda. Pjesa mban firmen e italianit Roberto Lerici, ndersa regjisor eshte Gent Bejko. Perpos premieres se mbremjes se djeshme, shfaqja do te ngjitet sot dhe neser ne skene, e s'

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.569Z

Incidenti ne Kuvend Byroja u terheq verejtje 4 deputeteve

0 Deputetet Armando Prenga Gentian Bejko Xhemal Qefalia dhe Gent Strazimiri moren verejtje nga Byroja e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama