Rezultate te kerkimit per termin: +Geoff +Taylor

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.555Z

Adele dhe Coldplay thyejnë rekord me shitjet e këngëve

Këngëtarët me famë botërore, Adele, Coldplay dhe David Bowie kanë bërë që muzika britanike të kalojë kufijtë duke u dëgjuar në të gjithë botën. Muzikantët britanikë fituan rreth 400 milionë dollarë në të gjithë botën për këngët e tyre, gati 11% më shumë se një vit më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.097Z

Lulet e Manchesterit, 60 vjet nga tragjedia e Mynihut

Kanë kaluar plot 60 vite nga aksidenti ajror në Mynih të Gjermanisë, që ndërpreu ëndrrën e Busby Babes. Atë ditë, më 6 shurt të Vitit 1958, avioni i British, me skuadrën e Manchester United në bord, u nda më dysh në tentativën e tretë për tu ngritur nga pista e aeroportit. Si paso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.179Z

Fluturimi MH370/ Libri investigues: Sishte aksident

Zhdukja e avionit të Malaysia Airlines vazhdon të habisë shumëkënd. Por një libër i fundit pretendon se zhdukja e fluturimit MH370 ishte e qëllimshme dhe e kalkuluar. Libri është shkruar nga një pilot dhe një gazetar nga Zelanda e re. Ewan Wilson dhe Geoff Taylor thonë se kanë përd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.184Z

Zhdukja e aeroplanit të Malajzisë, ishte planifikuar me kujdes!

Një pilot dhe një gazetar, autorë të librit "Natën e mirë Malajzi: E vërteta për zhdukjen në fluturimin 370”, me muaj të tërë kanë analizuar në detaje të gjitha provat në lidhje me zhdukjen e aeroplanit. Zhduk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.338Z

Duff McKagan në Tiranë

Hitet e mirënjohura të bandës “Guns N’Roses” do të vijnë në Tiranë më 1 qershor nga Duff McKagan. Kitaristi dhe këngëtari rock, i njohur në gjithë botën në turin e tij me “Duff McKagan’s Loaded”, për gjithë fansat e muzikës rock do të sjellë në Stadiumin “Qemal Staf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.272Z

Guns NRoses ne Tirane

style=positionrelativez-index2> Hitet e mirenjohura te bandes Guns N Roses do te vijne ne Tirane ne 1 qershor nga Duff mckagan. Kitaristi dhe kengetari rock i njohur ne gjithe boten ne turin e tij me Duff mckagans Loaded per gjithe fansat e muzikes rock do te sjelle

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama