Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.948Z

Tjetr gaf e Mel Gibson

Tjetër gafë e aktorit të çmimit Oskar, Mel Gibson. Sipas një faqe interneti gossip, aktori gjatë një zënke me ish të dashurën ruse, pianisten Oksana Grigorieva ka përdorur fjalën “zezak”. Lajmi publikohet në faqen e internetit Radaronline, ku ndodhen gjithashtu di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.779Z

Gibson, divorci i "djalit të mirë"

Lidhjes së Mel Gibson me Robyn, një prej më të gjatave në Hollivud, duket se i ka ardhur fundi. Pas 28 vitesh martesë, bashkëshortja e aktorit dhe regjisorit Mel Gibson, Robyn Moore, ka kërkuar divorcin. Sipas të përditshmes "The Mirror", kjo ndarje mund t‘i kushtojë aktorit një shifë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.186Z

Mel Gibson braktis Hollywood-in

Mel Gibson braktis Hollywood-in për të udhëtuar në Australinë e largët ku e pret krahëhapur ish- bashkëshortja Robyn. Sipas “Daily Mail”, Gibson ka shitur vilën e tij në Connecticut dhe do bëjë të njejtën gjë me atë në Malibu pasi planifikon të largohet nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Gibson nuk shpërngulet në Australi

Aktori Mel Gibson, kohëve të fundit është futur në telashe. Reputacioni i aktorit është dëmtuar keq pasi që ish-partnerja e tij Oksana Grigorieva, e akuzon për dhunë ndaj saj. Në revistat amerikane kohëve të fundit është raportuar se aktori Mel Gibson do të shpërngulet për në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.829Z

Ryder Gibson eshte homofobik

Winona Ryder ka akuzuar në një intervistë për ‘GQ’ aktorin Mel Gibson, duke deklaruar se ka qenë dëshmitare e homofobisë së tij. “Mbaj mend se para 15 vitesh unë isha në një festë së bashku me një mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Refuzohet Mel Gibson

Mel Gibson nuk do te jete protagonist ne filmin Hangover 2 ku do te kishte rolin e nje tatuatori nga Bangkoku. Aktori shpresonte ti bashkohej Bradley Cooper pas ndarjes me Oksana Grigorieva dhe akuzat qe mori me pas per dhune dhe abuzime.Por regjisori Todd Philips konfirmoi se disa nga ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.361Z

Gibson marreveshje me gruan per divorcin

Aktori Mel Gibson dhe gruaja Robyn Moore Gibson, të martuar për 26 vjet dhe të ndarë në prill të 2006-s, kanë arritur një marrëveshje për divorcin e tyre. Lajmin e ka bërë të ditur Laura Wasser, avokatja e gruas së Gi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama