Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.282Z

Gruaja e Mel Gibson kerkon divorcin

Pas 28 vjetesh martese gruaja e aktorit dhe regjisorit  Mel Gibson, Robyn Moore, kerkon divorcin. Sipas te perditshmes “The Mirror”, bashkeshortja mund t’i kerkoje te shoqit shifren rekord prej 357 milione eurosh.  Bashkeshortet, te dy 53-vjecare, nuk kane fir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.685Z

Gibson akuzohet per urrejtje ndaj hebrenjve

Skenaristi hollivudian Xho Esterhas, ka akuzuar Mel Gibson se po ndalon shfaqjen e filmit me skenar të tij, rreth heroit hebre Judah Makabe sepse ai I urren hebrenjtë. Uarner Bros në fakt ka ndaluar prodhimin e filmit, I cili duhej të drejtohej nga Gibson, me arsyen se skenari ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.182Z

Mel Gibson kapet mat me femrën misterioze

Share Mel Gibson rikthehet në fushën e lojës. Tanimë është fiksuar nga paparacët duke puthur një femër të veshur me stil dhe mjaft interesante. Që të dy janë parë në L`Ermitage Hotel për në darkë romantike e më pas janë ndarë për të shkuar secili në dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Gibson konfirmon thashethemet: E dashura, shtatzene

Mel Gibson ka konfirmuar thashethemet se e dashura e tij ruse eshte shtatzene.  "Eshte e vertete”, deklaroi aktori, i ftuar ne show-n televiziv "The Tonight Show With Jay Leno", pasi prezantuesi e pyeti rreth zerave per shtatzenine e Oksana Grigorieva. Gibson ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.829Z

Zyrtare: Everton transferon Darron Gibson

Evertoni ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë katërvjeçare e gjysmë me mesfushorin e Manchester United, Darron Gibson. Mesfushori 24-vjeçar irlandez i bashkohet Evertonit për një shumë të pazbuluar pasi kaloi tetë vite te Manchester Unit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.347Z

Gibson n terapi pas fyerjeve dhe dhuns

Pas fyerjeve dhe dhunës së ushtruar ndaj ish-të dashurës, aktori Mel Gibson ka kuptuar se marrëdhënia me modelen Oksana Grigorieva ishte e rëndë dhe aspak e shëndetshme. Miqtë e Gibson thonë se aktori ka nisur terapi për të gjetur paqe të brendshme dhe i është drejtuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.133Z

Mel Gibson feston 60-vjetorin

Mel Gibson festoi 60-vjetorin e lindjes, ndërsa shumë prej këtyre viteve i ka kaluar si protagonist në ekranin e madh. Ai u bë i njohur për herë të parë në vitin 1979 kur u përzgjodh për të interpretuar në rolin e Max Rockatansky, në filmin Mad Max. Por fama e tij arriti majat me film

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama