Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.521Z

Cifti Gibson, divorcin me te shtrenje te Hollywood

Mel Gibson duket se do te vendose nje rekord te ri ne Hollywood. Ate te divorcit me te kushtetueshem ne historine e tij. Ndarja me bashkeshorten Robin mund t’i marre atij edhe nje pjese te mire te pasurise, e cila shkon pertej 600 milione dollareve, madje sipas disa burimeve te tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.436Z

Mel Gibson ne rolin e nje hajduti

Mel Gibson do te interpretoje nje kriminel ne filmin e tij te ardhshem “How I spent my summer vacation”. Aktori do te jete ne rolin e nje hajduti amerikan qe arrestohet nga policia meksikane dhe vuan vitet e denimit ne burgjet e shtetit amerikanoqendror. Historia eshte shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.024Z

Mel Gibson, aktori ndahet nga e dashura Oksana

Në media bëri bujë lajmi se Mel Gibson do të divorcohej për të bërë publike lidhjen me modelen dhe këngëtaren ruse Oksana Grigorieva. Pak kohë pas kësaj, çifti bëri të ditur se priste një fëmijë. Tani bëhet e ditur se vetëm pesë muaj pas lindjes së vajzës Gibson dhe Grigoriev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.649Z

Mel Gibson pranon dhunen ndaj Oksanes

Aktori Mel Gibson mohon te kete goditur partneren e tij Oksana Grigorieva ne kohen qe kishte ne duar foshnjen disa muajshe Lucia por pranon qe i ka dhene nje shuplake kur ajo u be histerike. TMZ.com tregon se sipas dokumenteve gjyqesore tek te cilat ka pasur akses Gibson ka deklaruar se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.976Z

Aksidentohet Mel Gibson, merr plagë të lehta

Los Angeles, 18 gusht - Mel Gibson nuk po kalon aspak momente të lehta. Aktori amerikan që para pak javësh ndodhej në qendër të një konflikti me ish bashkëshorten, e cila e akuzonte për dhunë, u përfshi edhe në një aksident automobilistik.Ai ka shkatërruar veturën Maserati 2008 pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.330Z

Mel Gibson, personifikimi i filmave epikë, problemet me alkoolin dhe femrat

Mel Gibson, personifikimi i filmave epikë e historikë Mbetet gjithnjë në krye të listës, si një ndër personazhet më tërheqës dhe më të pushtetshëm të skenës së madhe. Të gjithë e kanë parë dhe e adhurojnë si aktor pa e ditur se prapa skenave dhe të gjitha trukeve qëndron për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.224Z

Mel Gibson i tronditur për vetëvrasjen e punëtorit të tij

Michael John Van Dyke, 48 vjeç, u gjet i varur të mërkurën në rezidencën e Agoura Hills të aktorit dhe regjisorit të famshëm hollivudian, Mel Gibson. Banesa ishte në rikonstruksion e sipër dhe Gibson, së bashku me familjen e tij nuk kishin qenë të pranishëm në momentin kur punëtori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama