Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Gibson nuk shpërngulet në Australi

Aktori Mel Gibson, kohëve të fundit është futur në telashe. Reputacioni i aktorit është dëmtuar keq pasi që ish-partnerja e tij Oksana Grigorieva, e akuzon për dhunë ndaj saj. Në revistat amerikane kohëve të fundit është raportuar se aktori Mel Gibson do të shpërngulet për në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.829Z

Ryder Gibson eshte homofobik

Winona Ryder ka akuzuar në një intervistë për ‘GQ’ aktorin Mel Gibson, duke deklaruar se ka qenë dëshmitare e homofobisë së tij. “Mbaj mend se para 15 vitesh unë isha në një festë së bashku me një mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Refuzohet Mel Gibson

Mel Gibson nuk do te jete protagonist ne filmin Hangover 2 ku do te kishte rolin e nje tatuatori nga Bangkoku. Aktori shpresonte ti bashkohej Bradley Cooper pas ndarjes me Oksana Grigorieva dhe akuzat qe mori me pas per dhune dhe abuzime.Por regjisori Todd Philips konfirmoi se disa nga ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.361Z

Gibson marreveshje me gruan per divorcin

Aktori Mel Gibson dhe gruaja Robyn Moore Gibson, të martuar për 26 vjet dhe të ndarë në prill të 2006-s, kanë arritur një marrëveshje për divorcin e tyre. Lajmin e ka bërë të ditur Laura Wasser, avokatja e gruas së Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.593Z

Gibson vonon divorcin

Bashkëshortja e Mel Gibson duket se është shumë e durueshme. Martesa e saj me aktorin përfundoi në vitin 2009, ose të paktën ky është viti në të cilin Robyn regjistroi zyrtarisht letrat e divorcit. Tashmë, në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.808Z

Gibson fajtor, i shpëton burgut

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 13:21 Mel Gibson u shpall fajtor për akuzën e agresionit ndaj ish-të dashurës së tij Oksana Grigorieva, por i shpëtoi burgut, vendosi një gjykatë gjatë mëngjesit. Aktori hollivudian i shpëtoi burgosjes pasi avokatët e tij bënë një marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.282Z

Gruaja e Mel Gibson kerkon divorcin

Pas 28 vjetesh martese gruaja e aktorit dhe regjisorit  Mel Gibson, Robyn Moore, kerkon divorcin. Sipas te perditshmes “The Mirror”, bashkeshortja mund t’i kerkoje te shoqit shifren rekord prej 357 milione eurosh.  Bashkeshortet, te dy 53-vjecare, nuk kane fir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama