Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.812Z

Mel Gibson lirohet me kusht, i nënshtrohet programit këshillues

Mel Gibson, Oksana Grigorieva E shtunë, 12 mars 2011, NOA- Aktori i shumëpërfolur kohët e fundit për problemet e tij me drejtësinë, Mel Gibson, është liruar me kusht. Aktorit iu ul dënimi, por tashmë duhet të ndjekë një një program këshillues, pas akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.783Z

Gibson do te drejtoje filmin me Di Caprio

Mel Gibson do te drejtoje nje film per vikinget ku protagonisti kryesor do te jete Leonardo Di Caprio. Sipas revistes “Variety”, regjistrimet do te fillojne ne 2010-n. Mel Gibson dhe producenti Graham King nuk kane dashur te tregojne se si filmi do te shperndahet. Ne te shkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.857Z

Gibson, ja theu dhëmbët Oksana’s?

Mel Gibson ja ka thyer dhëmbin ish të dashurës së tij Oksana pasi ata kanë pasur një përleshje të dhunshme, kanë shkruar mediat amerikane sot. Oksana Grigorieva ka dorëzuar një dosje kundër aktorit 54 vjeç javën e kaluar ndërkaq detalet ekzakte janë në dokumentin që për momentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.421Z

Foster Mel Gibson i dashur dhe i ndjeshem

Jodie Foster ka dalë në mbrojtje të aktorit Mel Gibson, duke thënë se kolegu dhe miku i saj është “i dashur dhe shumë i ndjeshëm”. Edhe pse aktori ka pasur shumë probleme me ligjin këto kohët e fundit, Foster nuk i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.873Z

Mel Gibson dhunon të bijën

Vijon 'stuhia' në shtëpinë Gibson. Pas regjistrimeve me dhunime dhe fyerje ndaj ish-të dashurës Oksana Grigorieva, Mel ka dhunuar edhe të bijën Lucia Anne. Këto momente janë fiksuar nga Grigorieva, e cila zotëron fotot.Gjykatësit tani do të vendosin nëse i akuzuari do të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.755Z

Gibson, ish bashkeshortja: Nuk jep para për vajzën

“Nuk po më jep asnjë kacidhe”. Denoncimin e bën ish bashkëshortja e aktorit Mel Ginson, e cila thotë se ai nuk e ndihmon ekonomikisht të bijën. Oksana Grigorieva dhe Mel Gibson nisën një betejë të vërtetë pas divorcit për shkak të vajzës 7 muajshe, kujdestarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.893Z

Mel Gibson dhe e dashura e tij e re (FOTO)

Pas problemeve të shumta që kaloi me ish-bashkëshorten, e cila e denoncoi për dhunë fizike, Mel Gibson duket se ka filluar një marrëdhënie të qetë me Nadia Lanfranconi. 56-vjeçari është fotografuar duke shëtitur dhe duke kaluar një kohë relaksuese me të dashurën e ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama