Rezultate te kerkimit per termin: +Gibson

Total: 300
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.361Z

Gibson marreveshje me gruan per divorcin

Aktori Mel Gibson dhe gruaja Robyn Moore Gibson, të martuar për 26 vjet dhe të ndarë në prill të 2006-s, kanë arritur një marrëveshje për divorcin e tyre. Lajmin e ka bërë të ditur Laura Wasser, avokatja e gruas së Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.593Z

Gibson vonon divorcin

Bashkëshortja e Mel Gibson duket se është shumë e durueshme. Martesa e saj me aktorin përfundoi në vitin 2009, ose të paktën ky është viti në të cilin Robyn regjistroi zyrtarisht letrat e divorcit. Tashmë, në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.808Z

Gibson fajtor, i shpëton burgut

Nga Express më 12 mars 2011 në ora 13:21 Mel Gibson u shpall fajtor për akuzën e agresionit ndaj ish-të dashurës së tij Oksana Grigorieva, por i shpëtoi burgut, vendosi një gjykatë gjatë mëngjesit. Aktori hollivudian i shpëtoi burgosjes pasi avokatët e tij bënë një marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.282Z

Gruaja e Mel Gibson kerkon divorcin

Pas 28 vjetesh martese gruaja e aktorit dhe regjisorit  Mel Gibson, Robyn Moore, kerkon divorcin. Sipas te perditshmes “The Mirror”, bashkeshortja mund t’i kerkoje te shoqit shifren rekord prej 357 milione eurosh.  Bashkeshortet, te dy 53-vjecare, nuk kane fir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.685Z

Gibson akuzohet per urrejtje ndaj hebrenjve

Skenaristi hollivudian Xho Esterhas, ka akuzuar Mel Gibson se po ndalon shfaqjen e filmit me skenar të tij, rreth heroit hebre Judah Makabe sepse ai I urren hebrenjtë. Uarner Bros në fakt ka ndaluar prodhimin e filmit, I cili duhej të drejtohej nga Gibson, me arsyen se skenari ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.182Z

Mel Gibson kapet mat me femrën misterioze

Share Mel Gibson rikthehet në fushën e lojës. Tanimë është fiksuar nga paparacët duke puthur një femër të veshur me stil dhe mjaft interesante. Që të dy janë parë në L`Ermitage Hotel për në darkë romantike e më pas janë ndarë për të shkuar secili në dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.864Z

Gibson konfirmon thashethemet: E dashura, shtatzene

Mel Gibson ka konfirmuar thashethemet se e dashura e tij ruse eshte shtatzene.  "Eshte e vertete”, deklaroi aktori, i ftuar ne show-n televiziv "The Tonight Show With Jay Leno", pasi prezantuesi e pyeti rreth zerave per shtatzenine e Oksana Grigorieva. Gibson ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama