Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.482Z

Gemma Atkinson: Refuzova Maradonen se ishte i shkurter

Gemma Atkinson, modelja dhe aktorja britanike preferon meshkujt e gjate. Ajo ka treguar se ka refuzuar legjenden e futbollit boteror, Maradona, me motivin se ishte i shkurter. Atkinson u takua me Maradonen gjate nje ndeshjeje bamiresie futbolli dhe tregoi se ish-futbollisti e kishte mbush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.788Z

Rreziku i ushqimeve te veres

Akulli i cili eshte shoqeruesi i pijeve freskuese, kryesisht gjate stines se veres, ka rezultuar shkaktar i problemeve shendetesore tek shume konsumatore. “Ky akull gjate procesit te shkrirjes behet rrezik per shendetin e konsumatorit”, u shpreh drejtoresha e Sigurise Ushqimor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.902Z

Analizat vjetore të policisë, shënohet rritje e numrit të veprave penale

Edhe pse kriminaliteti gjate vitit 2013 ka patur nje renie, duke e krahasuar me nje vit me pare, serish shifrat mbeten alarmante ne qarkun e Lezhes. Gjate analizes vjetore te Drejtorise se policise te ketij qarku, drejtori i drejtorise se policise qarku Lezhe ka bere me dije se gjate vitit 2013 jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.788Z

Lojra dhe argetime ne pishine

Pas nje argetimi te gjate ne shkume banoret shkojne te bejne dush. Ata nuk mjaftohen me kaq por vazhdojne argetimin e tyre edhe ne ujin e ngrohte te pishines. Ne shtepi vazhdon te kete muzike te larte dhe banoret kercejne ne uje dhe jashte pishines. Gjate kohes qe argetohen ata bejne edhe shaka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.933Z

Zgjatet Tom Cruise

Gjatesia eshte e rendesishme dhe kete e thone politikanet. Berlusconi thote se eshte 168 cm ndersa Sarkozy thote se eshte 166 centimetra i gjate. Edhe aktoret kane kompleksin per tu dukur me te gjate sidomos kur dalin ne publik dhe kur nuk duan te duken me te shkurter se koleget e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Thaci dashurohet me perkthyesen e Dacic

p styleline-height 10pt text-align justifyp pSipas gazetes serbe Kurir kryeministri Thaci gjate bisedimeve te veshtira me homologun e tij serb eshte relaksuar duke e shikuar perkthyesen e Daciqit Tijana Vasilijeviq Damjanoviqp p styleline-height 10pt text-align justifyp pMadje kjo gazete shkon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.940Z

Marreveshja per projektin Tap

Marreveshja per projektin Tap E shtune 02 Shkurt 2013 1753 p styletext-align justify Marreveshja per projektin TapShqiperia Greqia dhe Italia do te nenshkruajne me 13 shkurt ne Athine nje marreveshje per gazsjellesin Transadriatik Mediat greke raportojne se zyrtare te tre vendeve kryesore p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama