Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.902Z

Analizat vjetore të policisë, shënohet rritje e numrit të veprave penale

Edhe pse kriminaliteti gjate vitit 2013 ka patur nje renie, duke e krahasuar me nje vit me pare, serish shifrat mbeten alarmante ne qarkun e Lezhes. Gjate analizes vjetore te Drejtorise se policise te ketij qarku, drejtori i drejtorise se policise qarku Lezhe ka bere me dije se gjate vitit 2013 jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.788Z

Lojra dhe argetime ne pishine

Pas nje argetimi te gjate ne shkume banoret shkojne te bejne dush. Ata nuk mjaftohen me kaq por vazhdojne argetimin e tyre edhe ne ujin e ngrohte te pishines. Ne shtepi vazhdon te kete muzike te larte dhe banoret kercejne ne uje dhe jashte pishines. Gjate kohes qe argetohen ata bejne edhe shaka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.933Z

Zgjatet Tom Cruise

Gjatesia eshte e rendesishme dhe kete e thone politikanet. Berlusconi thote se eshte 168 cm ndersa Sarkozy thote se eshte 166 centimetra i gjate. Edhe aktoret kane kompleksin per tu dukur me te gjate sidomos kur dalin ne publik dhe kur nuk duan te duken me te shkurter se koleget e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Thaci dashurohet me perkthyesen e Dacic

p styleline-height 10pt text-align justifyp pSipas gazetes serbe Kurir kryeministri Thaci gjate bisedimeve te veshtira me homologun e tij serb eshte relaksuar duke e shikuar perkthyesen e Daciqit Tijana Vasilijeviq Damjanoviqp p styleline-height 10pt text-align justifyp pMadje kjo gazete shkon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.940Z

Marreveshja per projektin Tap

Marreveshja per projektin Tap E shtune 02 Shkurt 2013 1753 p styletext-align justify Marreveshja per projektin TapShqiperia Greqia dhe Italia do te nenshkruajne me 13 shkurt ne Athine nje marreveshje per gazsjellesin Transadriatik Mediat greke raportojne se zyrtare te tre vendeve kryesore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.489Z

Itali, pranga 4 shqiptareve me kokaine

VERONA - Kater shqiptare jane vene ne pranga gjate mengjesit te djeshem ne nje operacion antidroge ne qytetin italian te Verones. Karabinieret sekuestruan 4 kilograme kokaine dhe 40 mije euro. Gjate dites se djeshme eshte bere e ditur se, ne pranga kane rene nje cift shqiptar, Shkelqim Kuqi. 36 vjec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.132Z

Bode premton realizim te investimeve

Investimet publike perfshire ato me financim te brendshem dhe te huaj gjate vitit 2008 pritet te realizohen ne masen 100%. Kreu i Financave Publike, Ridvan Bode, deklaroi dje se, tre vitet e fundit investimet publike jane realizuar mbi 90% , ndersa gjate ketij viti investimet publike do te realizohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama