Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.933Z

Zgjatet Tom Cruise

Gjatesia eshte e rendesishme dhe kete e thone politikanet. Berlusconi thote se eshte 168 cm ndersa Sarkozy thote se eshte 166 centimetra i gjate. Edhe aktoret kane kompleksin per tu dukur me te gjate sidomos kur dalin ne publik dhe kur nuk duan te duken me te shkurter se koleget e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.063Z

Thaci dashurohet me perkthyesen e Dacic

p styleline-height 10pt text-align justifyp pSipas gazetes serbe Kurir kryeministri Thaci gjate bisedimeve te veshtira me homologun e tij serb eshte relaksuar duke e shikuar perkthyesen e Daciqit Tijana Vasilijeviq Damjanoviqp p styleline-height 10pt text-align justifyp pMadje kjo gazete shkon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.940Z

Marreveshja per projektin Tap

Marreveshja per projektin Tap E shtune 02 Shkurt 2013 1753 p styletext-align justify Marreveshja per projektin TapShqiperia Greqia dhe Italia do te nenshkruajne me 13 shkurt ne Athine nje marreveshje per gazsjellesin Transadriatik Mediat greke raportojne se zyrtare te tre vendeve kryesore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.489Z

Itali, pranga 4 shqiptareve me kokaine

VERONA - Kater shqiptare jane vene ne pranga gjate mengjesit te djeshem ne nje operacion antidroge ne qytetin italian te Verones. Karabinieret sekuestruan 4 kilograme kokaine dhe 40 mije euro. Gjate dites se djeshme eshte bere e ditur se, ne pranga kane rene nje cift shqiptar, Shkelqim Kuqi. 36 vjec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.132Z

Bode premton realizim te investimeve

Investimet publike perfshire ato me financim te brendshem dhe te huaj gjate vitit 2008 pritet te realizohen ne masen 100%. Kreu i Financave Publike, Ridvan Bode, deklaroi dje se, tre vitet e fundit investimet publike jane realizuar mbi 90% , ndersa gjate ketij viti investimet publike do te realizohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.331Z

Ambasadori i SHBA: "Ngushellime per Gerdecin"

Ambasada amerikane ka riperseritur gjate dites se djeshme se firma amerikane SAC nuk ka kontaktuar me autoritetet e kesaj perfaqesie te akredituar ne Tirane. Nderkohe, dje, ne qytetin e Durresit ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Amerikes, Xhon Uidhers, ka ngushelluar edhe nje here familjaret e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.820Z

Harbuzi mbetet ne Turqi

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1110 Lendimi ne gju i ka ndryshuar planet e Labinot Harbuzit. Mesfushori kosovar gjate veres ishte prane largimit nga Genclerbirligi per t146iu bashkuar nje skuadre me te madhe evropiane. Pastaj ai e paralajmeronte largimin nga ekipi turk gjate afatit kalimta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama