Rezultate te kerkimit per termin: +Gjate

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.940Z

Marreveshja per projektin Tap

Marreveshja per projektin Tap E shtune 02 Shkurt 2013 1753 p styletext-align justify Marreveshja per projektin TapShqiperia Greqia dhe Italia do te nenshkruajne me 13 shkurt ne Athine nje marreveshje per gazsjellesin Transadriatik Mediat greke raportojne se zyrtare te tre vendeve kryesore p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.489Z

Itali, pranga 4 shqiptareve me kokaine

VERONA - Kater shqiptare jane vene ne pranga gjate mengjesit te djeshem ne nje operacion antidroge ne qytetin italian te Verones. Karabinieret sekuestruan 4 kilograme kokaine dhe 40 mije euro. Gjate dites se djeshme eshte bere e ditur se, ne pranga kane rene nje cift shqiptar, Shkelqim Kuqi. 36 vjec

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.132Z

Bode premton realizim te investimeve

Investimet publike perfshire ato me financim te brendshem dhe te huaj gjate vitit 2008 pritet te realizohen ne masen 100%. Kreu i Financave Publike, Ridvan Bode, deklaroi dje se, tre vitet e fundit investimet publike jane realizuar mbi 90% , ndersa gjate ketij viti investimet publike do te realizohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.331Z

Ambasadori i SHBA: "Ngushellime per Gerdecin"

Ambasada amerikane ka riperseritur gjate dites se djeshme se firma amerikane SAC nuk ka kontaktuar me autoritetet e kesaj perfaqesie te akredituar ne Tirane. Nderkohe, dje, ne qytetin e Durresit ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Amerikes, Xhon Uidhers, ka ngushelluar edhe nje here familjaret e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.820Z

Harbuzi mbetet ne Turqi

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1110 Lendimi ne gju i ka ndryshuar planet e Labinot Harbuzit. Mesfushori kosovar gjate veres ishte prane largimit nga Genclerbirligi per t146iu bashkuar nje skuadre me te madhe evropiane. Pastaj ai e paralajmeronte largimin nga ekipi turk gjate afatit kalimta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Madonna shkelqen ne Superbowl

Kishte deklaruar qe do te dhuronte spektaklin me te madh ne bote gjate spektaklit me te madh ne Toke dhe Madonna dhe nuk i zhgenjeu fansat e saj.Kengetarja 53-vjecare zhvilloi nje performance te shkelqyer gjate pushimit te ndeshjes finale te NFL Super Bowl mes New York Giants dhe New England Patriot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.221Z

Lala lufton per nje fanelle titullari

Hanover Gjate seancave stervitore te ketyre diteve Altin Lala po lufton per te siguruar nje vend titullari ne ndeshjen e fundjaves qe Hanoveri do te luaje me Frajburgun. Pezullimi i Serxho Pintos per shkak te kartoneve cilesohet si shansi i 35-vjecarit shqiptar qe te kthehet ne fushe ne formacionin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama