Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Bojaxhiut

Total: 181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.824Z

Gjergj Bojaxhiut i djegin dy makina në oborrin e vilës

Ish- drejtorit të KESH, Gjergj Bojaxhi, i kanë djegur dy makina në oborrin e shtëpisë së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës në fshatin Lundër të komunës së Farkës. Dy automjetet tip Fiat të Bojaxhiut janë shkrumbuar plotësisht. Policia nuk e ka përjashtuar mundësinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.819Z

Tiranë,atentat Gjergj Bojaxhiut idjegin makinat në oborr të vilës

Të tjera rreth shkrimit Opozitari i PD, që denoncoi “pallatin e Bashës” TIRANE- Mëngjesi i së dielës për “demokratin” Gjergj Bojaxhi erdhi plot frikë: Dy makinat që kishte parkuar në oborr ishin shkrumbuar thuajse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.718Z

FOTOT/ Një simbolikë me Lidhjen e Prizrenit dhe premtimet e Gjergj Bojaxhiut për Sfidën

Në përvjetorin e Lidhjes së Prizrenit, një grup prej 3000 qytetarësh firmosën për themelimin e grupimit politik SFIDA PËR SHQIPERINE me qëllimin përfaqësimin e të gjithë votuesve shqiptarë të zhgënjyer nga politika e vjedhjes dhe korrupsionit. Ky grupim politik do të garojë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.663Z

Sulm frontal ndaj Gjergj Bojaxhiut, Koha Jonë i bën thirrje Prokurorisë ta arrestojë dhe e krahason me Blushin

Gjergj Bojaxhi, në mënyrë të papritur ka përfunduar në qendër të hetimeve të Prokurorisë, me akuzën e pastrimit të parave. Ka shumë spekulime se kush qendron prapa këtij sulmi dhe për arsyet e tij. Kjo, duke qenë se Bojaxhi pak kohë më parë deklaroi se do krijojë një parti po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.819Z

Gjergj Bojaxhiut i djeginmakinat në oborr të vilës

TIRANE- Mëngjesi i së dielës për “demokratin” Gjergj Bojaxhi erdhi plot frikë: Dy makinat që kishte parkuar në oborr ishin shkrumbuar thuajse tërësisht. Burime konfidenciale pranë Policisë së Shtetit thanë për gazet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.363Z

Hamallaj, banorët akuzë për gjenocid Gjergj Bojaxhiut

DURRES/ OERD ULQINIBanorët e Hamallajt denoncojnë për gjenocid kreun e Inspektoratit Ndërtimor, Gjergj Bojaxhi. Bashkë me efektivët e Policisë së Shtetit dhe të Ndërtimores, ata depozituan dje në prokurori padinë, duke deklaruar se kanë shkelur plot 15 nene të Kodit Penal në veprimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.166Z

Levizja politike e Bojaxhiut

brbrGjergj Bojaxhiu dhe grupimi Ne Tirana vendosen nje rekord te ri ne keto zgjedhje duke marre rreth 16 mije vota ne Tirane nje rezultat qe asnje kandidat tjeter i pavarur nuk e ka marre ne kryeqytet Dhe kjo mbeshtetje e qytetareve ka sherbyer si baze qe Bojaxhi te njoftoje nje levizje te re polit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama