Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Bojaxhiut

Total: 181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.132Z

Regjistrohen në KQZ partia e Gjergj Bojaxhiut dhe e Spartak Ngjelës

Pavarësisht ngërçeve politike, KQZ vijon me proceset për përgatitjen e administrimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve të Kavajës në 7 maj dhe ato të 18 qershorit. E ndërsa opozita nuk ka dërguar propozimet e saj duke shkelur afatet, KQZ ka miratuar emerimet për vakancat. Ne mbledhjen e radh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.873Z

Berisha mes Bojaxhiut dhe Bashës për Bashkinë e Tiranës

Sherri i nisur pak ditë më parë mes qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës për rikonstruksionin e sheshit “Skënderbej” cilësohet si nisja e fushatës zgjedhore për zgjedhjet për pushtetin vendor. Megjithëse këto zgjedhje mbahen vitin e ardhshëm, duket se të dyja partitë kanë filluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.550Z

Prokuroria bllokon 600 mijë euro të Rezart Taçit, i kishte në emër të të birit 9-vjeçar

Prokuroria ka sekuestruar 600 mijë euro cash në llogarinë bankare të djalit 9-vjeçar të Rezart Taçit, ky i fundit i arrestuar në Zvicër për mashtrim dhe falsifikim. Sipas ABC News, sekuestrimi i kësaj shume parash, ka ardhur pas regjistrimit të procedimit penal ndaj kompanisë Everes Oil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.424Z

Gjergj Bojaxhi nën hetim, transferta mbi 17 mln dollarë dhe për Offshore: Sulm politik

Hetimi i skandalit të firmave të karburanteve përfshin edhe emra të mëdhenj si Petrolifera, ndërsa fjala kyç, sipas policisë është kompania Armo. Situata bëhet edhe më e komplikuar pasi policia përfshin në hetime si të dyshuara të përfshira në këtë skemë edhe dy kompani të tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.056Z

Prokuroria i sekuestron 600 mijë euro djalit të mitur të Rezart Taçit

Prokuroria sekuestroi 600 mijë euro, në llogarinë bankare të djalit 9-vjeçar të Rezart Taçit, ky i fundit i arrestuar në Zvicër për mashtrim dhe falsifikim. Sekuestrimi i kësaj shume parash, ka ardhur pas regjistrimit të procedimit penal ndaj kompanisë "Everes Oil" të Gjergj Bojax

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.813Z

Gjergj Bojaxhi deputet?! Por e kaluara e tij e errët e përndjek kudo

Opozita shqiptare e përfaqësuar nga PD, LSI dhe disa aleatë të tjerë prej të enjtes së shkuar nuk gëzon më benefitet parlamentare, pasi deputetët kanë dorëzuar mandatet e tyre dhe janë qytetarë të lirë. Vendimi i opozitës, i aplikuar për ti hapur rrugë një qeverie tranzitore dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.108Z

Mediat nxjerrin në skenë një biznesmen, Gjergj Bojaxhi: Ja cila është e vërteta e këtyre akuzave

Furia e sulmeve ndaj Gjergj Bojaxhiut ka vijuar sot, ndërsa në skenë ka dalë biznemeni vlonjat Sulo Shehu. Ao ka folur për disa media dhe thotë se Gjergj Bojaxhiu i ka grabitur një prone prej 30 mijë metrash katrorë me vlerë të përllogaritur në rreth 25 milionë euro. Biznesmeni pret

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama