Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Bojaxhiut

Total: 181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.166Z

Levizja politike e Bojaxhiut

brbrGjergj Bojaxhiu dhe grupimi Ne Tirana vendosen nje rekord te ri ne keto zgjedhje duke marre rreth 16 mije vota ne Tirane nje rezultat qe asnje kandidat tjeter i pavarur nuk e ka marre ne kryeqytet Dhe kjo mbeshtetje e qytetareve ka sherbyer si baze qe Bojaxhi te njoftoje nje levizje te re polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.441Z

Cili është detyrimi i Bojaxhiut për Olldashin?

20-07-2013 / Gazeta 55 Partner dhe ortak me Erion Veliajn, shumë i afërt me segmente të PS-së, Gjergji Bojaxhiu u fry nga Olldashi në fillim të 2011-s, si kandidat potencial për kryetar të bashkisë Tiranë, kurse dje ktheu reston në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.764Z

Frika nga Gjergj Bojaxhi (dhe Eduard Zaloshnja e Olsi Rama)

Pak pasi Gjergj Bojaxhi njoftoi se do të krijojë një parti të re, në mediat pranë PD-së nisën spekulime të shumta në lidhje me faktin se kush e financon atë. Edhe pse Bojaxhi është i djathtë, PD ka nisur sulmet ndaj tij, pasi beson se pas Bojaxhiut qendron Edi Rama. Këtë gjë e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.641Z

Mbeshtetesit e Bojaxhiut maratone tek diga

brbrNje vrapim i gjate ne parkun e liqenit ishte forma e protestes qe grupimi ne Tirana beri per tu shprehur kunder planeve te ndertimeve shumekateshe prane diges se liqenit Ne maratonen per parkun moren pjese me shume se 100 persona te cilet mbeshtesin kandidaturen e Gjergj Bojaxhiut per Bashkine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.097Z

Prifti emëron kreun e ri të KESH: Jam i çuditur me dorëheqjen e Bojaxhiut

Tiranë, 4 tetor NOA Update Ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti, u shpreh sot i habitur me mënyrën e ikjes së Gjergj Bojaxhiut nga detyra e drejtorit të Korporatës Elektroenergjitike Shqiptare (KESH) dhe tha se e mori vesh lajmin vetëm kur ai doli në konferencë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.038Z

Emërohet drejtori i ri i KESH-it, pas dorëheqjes së Bojaxhiut

Tiranë, 4 tetor NOA Drejtori i ri i Korporatës Elektroenergjitike Shqiptare (KESH), do të jetë Muharrem Stregu, deri dje, drejtor i Divizionit të Shpërndarjes në KESH. Këtë e lajmëroi para pak çastesh një përfaqësues i Këshillit Mbikëqyrës të KESH-it i cili tha se në mbledhjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.097Z

Biznesmeni: Si më mashtroi për pronën 30 mijë metra katrorë Gjergj Bojaxhi

Sulo Shehu është një ndër biznesmenët e mëdhenj jo vetëm në Vlorë, por dhe në vend. Ai është ndër të parët që investoi në tregtinë e çimentos e më pas në atë të hidrokarbureve, menjëherë pas viteve 90. Me gjithë peripecitë që i kanë ndodhur gjatë viteve si sipërmarrës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama