Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Ndreca

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.377Z

Ndreca: Vrava nënë e bir sepse më pështynë

LEZHË- Pas vrasjes makabre të një gruaje dhe djalit të saj për një dele, policia e Lezhës ka zbuluar detajet e para. Ekspertët e policisë kanë konstatuar se viktimat Mrika dhe Nikolin Matrizi janë ekzekutuar me 20 plumba kallashnikovi nga ana e Pashk Ndrecës. Por familja e viktimës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.480Z

Vëllai i Gjergj Ndrecës: Fabrikën e miellit e morëm me lekët tona

TIRANE- Zef Ndreca, vëllai i ishtë përndjekurit politik, Gjergj Ndreca, i cili tentoi vetëflijimin para disa ditësh, duke i vënë zjarrin vetes hedh poshtë pretendimet e Kryeministrit Sali Berisha në lidhje me fabrikën e miellit dhe kredinë e but

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.893Z

Gjykata shpall vendimin: Perikli Shqevi i vuri flakën Gjergj Ndrecës

TIRANE-Gjykata e Tiranës shpall fajtor ish-të përndjekurin, Perikli Shqevi për “plagosje me dashje”. Gjykata vërtetoi se ish-i përndjekurri Gjergj Ndreca nuk i vuri flakën vetes, por ka qenë Shqevi ai që e ka spërkatur me benzinë. Perikli Shqevi është dënuar nga Gjykata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.061Z

Tiranë, i vuri zjarri Gjergj Ndrecës, arrestohet ish-i burgosuri

Policia e Tiranës ka arrestuar ish-të burgosurin politik i cili i vendosi zjarrin Gjergj Ndrecës. Burime nga policia bëjnë me dije se është arrestuar 59-vjeçari Pal Shtjefni, banues në Tiranë, ish-i përndjekur politik dhe pjesëmarës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.539Z

Incidenti me Ndrecën, të pyetet Rusmali

Gjergj Ndreca TIRANE – Prokuroria e Tiranës ia delegoi policisë dosjet penale në ngarkim të të përndjekurit politik, Gjergj Ndreca. Me anë të dy shkresave përcjellëse, dosjet penale ndaj të akuzuarit për goditjen e deputetit Ilir Rusmali dhe avokatit Agim Tirana janë dërguar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.963Z

Rrahën Rusmalin e Tiranën, jo burg për të përndjekurit

Gjergj Ndreca dhe Lirak Bejko në gjyq Prokuroria e Tiranës kërkoi dje dënimin me nga tre muaj burg dhe konvertimin e tyre në 80 orë punë në të mirë të komunitetit për të përndjekurit politikë që goditën deputetin Ilir Rusmali dhe avokatin Agim Tirana. Prokurori i çështjes Ervin Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.833Z

Të përndjekurit kërkojnë Boden e Rusmalin në gjyq

Gjergj Ndreca Dy ish-të përndjekurit politikë, Gjergj Ndreca dhe Lirak Bejko, kërkojnë thirrjen si dëshmitarë në procesin në ngarkim të tyre të Kryeministrit të vendit, Sali Berisha, ministrit të Ekonomisë, Ridvan Bode dhe deputetit të PD, Ilir Rusmali. Kërkesat në fjalë janë para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama