Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Ndreca

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.963Z

Rrahën Rusmalin e Tiranën, jo burg për të përndjekurit

Gjergj Ndreca dhe Lirak Bejko në gjyq Prokuroria e Tiranës kërkoi dje dënimin me nga tre muaj burg dhe konvertimin e tyre në 80 orë punë në të mirë të komunitetit për të përndjekurit politikë që goditën deputetin Ilir Rusmali dhe avokatin Agim Tirana. Prokurori i çështjes Ervin Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.833Z

Të përndjekurit kërkojnë Boden e Rusmalin në gjyq

Gjergj Ndreca Dy ish-të përndjekurit politikë, Gjergj Ndreca dhe Lirak Bejko, kërkojnë thirrjen si dëshmitarë në procesin në ngarkim të tyre të Kryeministrit të vendit, Sali Berisha, ministrit të Ekonomisë, Ridvan Bode dhe deputetit të PD, Ilir Rusmali. Kërkesat në fjalë janë para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.938Z

Dy të përndjekurit dërgohen në gjyq

Gjatë arrestimit të shtetasit Lirak Bejko Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, Bejko goditi Rusmalin për detyrën, Ndreca kundërshtoi policinë. Lirak Bejko goditi Rusmalin, Gjergj Ndreca qëlloi Agim Tiranën. Prokuroria e Tiranës dërgon në gjykatë si të pandehur dy të përndjekurit politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.269Z

I përndjekuri që goditi Rusmalin, sulmon Boden

I përndjekuri politik, Gjergj Ndreca Tiranë, policia shoqëron të përndjekurin për disa ore, hetohet i lirë. Gjergj Ndreca fyen ministrin e Financave te Kuvendi. I përndjekuri politik, Gjergj Ndreca, i akuzuar për goditjen me grusht të deputetit Ilir Rusmali dhe avokatit Agim Tirana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.006Z

Tiranë, i përndjekuri dhunon avokatin

Gjergj Ndreca gjatë arrestimit Personi që qëlloi Ilir Rusmalin hakmerret edhe ndaj avokatit: Më ka fikur cigaren në ballë në hetuesi. Gjergj Ndreca qëllon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 1975. I përndjekuri Gjergj Ndreca, i cili pak ditë më parë u përfshi në incidentin me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.110Z

Dhunon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 75

Gjergj Ndreca gjatë arrestimit Personi që qëlloi Ilir Rusmalin hakmerret edhe ndaj avokatit: Më ka fikur cigaren në ballë në hetuesi. Gjergj Ndreca qëllon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 1975. I përndjekuri Gjergj Ndreca, i cili pak ditë më parë u përfshi në incidentin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama