Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Ndreca

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.892Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.938Z

Dy të përndjekurit dërgohen në gjyq

Gjatë arrestimit të shtetasit Lirak Bejko Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, Bejko goditi Rusmalin për detyrën, Ndreca kundërshtoi policinë. Lirak Bejko goditi Rusmalin, Gjergj Ndreca qëlloi Agim Tiranën. Prokuroria e Tiranës dërgon në gjykatë si të pandehur dy të përndjekurit politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.269Z

I përndjekuri që goditi Rusmalin, sulmon Boden

I përndjekuri politik, Gjergj Ndreca Tiranë, policia shoqëron të përndjekurin për disa ore, hetohet i lirë. Gjergj Ndreca fyen ministrin e Financave te Kuvendi. I përndjekuri politik, Gjergj Ndreca, i akuzuar për goditjen me grusht të deputetit Ilir Rusmali dhe avokatit Agim Tirana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.006Z

Tiranë, i përndjekuri dhunon avokatin

Gjergj Ndreca gjatë arrestimit Personi që qëlloi Ilir Rusmalin hakmerret edhe ndaj avokatit: Më ka fikur cigaren në ballë në hetuesi. Gjergj Ndreca qëllon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 1975. I përndjekuri Gjergj Ndreca, i cili pak ditë më parë u përfshi në incidentin me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.110Z

Dhunon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 75

Gjergj Ndreca gjatë arrestimit Personi që qëlloi Ilir Rusmalin hakmerret edhe ndaj avokatit: Më ka fikur cigaren në ballë në hetuesi. Gjergj Ndreca qëllon Agim Tiranën: Më fiku cigaren në trup në 1975. I përndjekuri Gjergj Ndreca, i cili pak ditë më parë u përfshi në incidentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.734Z

I përndjekuri thyen pasqyrën e makinës së Bashës

Lirak Bejko TIRANE – Ish-i përndjekuri politik Lirak Bejko, i cili muajt e fundit së bashku me Gjergj Ndrecën janë bërë protagonistë në disa incidente me Policinë, ministra dhe avokatë, ka përfunduar sërish në pranga. Kësaj radhe Bajko akuzohet për shkatërrim prone, pasi në fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.097Z

Ish i përndjekuri: Pas Rusmajlit dhe Bodes e ka radhën një ministër

TIRANË- Forcat e komisariatit numër 1 kanë shoqëruar sot ish të përndjekurin politik Gjergj Ndreca, pas incidenteve të njëpasnjëshme me deputetë të PD-së Ilir Rusmajli dhe Ridvan Bode (njëkohësisht ministër i Financave).Shoqërimi i ish të përndjekurit erdhi pas shkrimit në gazetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama