Rezultate te kerkimit per termin: +Gjirokast

Total: 3027
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.872Z

Gjirokastër, arrestohet dukevjedhur 27-vjeçari nga Cërriku

GJIROKASTËR - Është arrestuar sot në flagrancë qysh herët në mëngjes në Gjirokastër Enver Raboshja, 27 vjeç, nga Cërriku, por me banim në Gjirokastër.Ai u kap duke vjedhur banesën e shtetasit B.Zh. në lagjen Cfak. Rabo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.181Z

Gjirokastër, grabiti turistenskoceze, arrestohet pas 8 vitesh

GJIROKASTËR-  Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 25 vjeçar të shpallur në kërkim për grabitjen e një turisteje skoceze dhe plagosje të dy personave në Gjirokastër. I arrestuari, sipas policisë së Gjiroksatrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.336Z

Gjirokastër, 10objekte të zonësmuzeale në restaurim

GJIROKASTËR- 10 objekte monumet kulture të kategorisë së parë dhe të dytë në zonën muzeale të qytetit të Gjirokastrës, në jug të vendit, janë përfshirë në një projekt investimesh që drejtoria e trash&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.796Z

Gjirokastër, ndalohen 15 shtetasnga Iraku, Somalia dhe Siria

GJIROKASTËR - Dy ditë pas arrestimit të një grupi sirianësh dhe afrikanësh në Kakavijë dhe në zonën e Ujit të Ftohtë në Tepelenë, policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga 3 të rinj nga Fieri, të cil&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.007Z

Gjirokastër, grabiti 3 kisha, pranga 30-vjecarit

GJIROKASTËR- Grabiti arkat e tre kishave brenda një nate në Gjirokastër, kapet autori. Policia bën të ditur se ka arrestuar 30-vjecarin Soli Coga, pasi dyshohet si autori i grabitjes së arkës në kishën e fshatit Volline, në kishën e fshatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.936Z

Gjirokastër, 2 vatra zjarri në dy fshatra

GJIROKASTËR- Sërish vatra zjarri në jug të vendit. Përvec Sarandës e Tepelenës, raporohen sot edhe dy vatra zjarri në Gjirokastër.Në dy fshatra të rrethit të Gjirkastrës, përkatësisht në Zervat dhe Bodrishtë ka r&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.500Z

Gjirokastër, ndalohen 21 klandestinënga Sudani, Maroku e Eritrea

GJIROKASTER - Ndalohen 21 emigrantë klandestinë gjatë dy operacioneve të Policisë së Gjirokastrës dhe asaj kufitare. Burimet zyrtare nga ky policia lokale kanë bërë të ditur se të klandestinët janë nga Sudani, Maroku e Eritrea dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama