Rezultate te kerkimit per termin: +Gjoni

Total: 6192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.712Z

Gjoni dosja ne Prokurori

Nga Drejtoria për Krimin Ekonomik e Financiar në Policinë e Shtetit më datë 8 korrik 2014 ka referuar në Prokurorinë e Përgjithshme materialet në ngarkim të Gjyqtarit të Apelit, Tiranë dhe anëtarit të Këshillit të Lart&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.404Z

Gjyqtari Gjin Gjoni mohon akuzat

0 Nje dite pas akuzave te Inspektoriatit te Deklarimit te Pasurive per fshehje te pasurise dhe korrupsio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.170Z

A do të shkarkohet Gjin Gjoni?

Një ditë më parë, ambasadori amerikan Donald Lu, bëri me dije se disa gjyqtarëve të korruptuar shqiptarë, iu është mohuar viza amerikane. Një prej gjyqtarëve, sipas Top Channel, është i famshmi Gjin Gjoni. Sot, ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, i pyetur për këtë listë gjyqt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.937Z

Ingrid Gjoni: Inshallah

Është një prej këngëtareve më të njohura në Shqipëri, por Ingrid Gjoni kohës së fundit ishte mjaft e tërhequr nga jeta publike. Arsyeja është djali i saj Paridi, që tashmë ka mbushur 1 vjet. Duket që këng&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.608Z

Dorehiqet Gjoni, fiton Bejleri

Pas zgjedhjes se 15 anetareve te Keshillit Drejtues me vota te hapura te gjithe gjyqtaret kane nisur votimin e fshehte per te zgjedhur kryetarin e tyre. Secili prej tyre kishte te drejte te votonte per nje nga anetaret e Keshillit Drejtues. Pas votimit te fshehte komisioni i perbere nga 3 gjyqtare k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.706Z

Gjin Gjoni Sulmi ndaj meje personal

brbrGjin Gjoni gjyqtari i shume akuzuar i Keshillit te Larte te Drejtesise ka dale pak minuta me pare ne nje reagim Gjoni ka folur per sulme personale te kryeministrit nderkohe qe sipas tij Inspektoriati i Deklarimit te Pasurive nuk ka paraqitur asnje prove kunder tij Gjoni deklaron se ka informuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.096Z

VIDEO-Momentet kur Gjoni sulmohet me bojë

Dalin pamjet e momentit kur deputeti i LSI, Ralf Gjoni, spërkatet me bojë të kuqe teksa del nga apartamenti dhe i ishte drejtuar Kuvendit të Shqipërisë për të bërë betimin. Në video shihet sesi Gjoni është qëlluar me bojë të kuqe, një mesazh ky paralajmërues pas vendimit të tij p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama