Rezultate te kerkimit per termin: +Gjuajtja

Total: 1028
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.358Z

Nipi 6-muajsh ne bast 130 mije euro

Nje gjysh britanik u befasua nga gjuajtja e topit te nipit te tij, vetem gjashte muajsh, dhe vendosi te veje bast se ai do te behej lojtar profesionist i regbise. Kete e publikoi dje e perditshmja ''Portsmouth News''. Gjyshi, 51-vjecar, vuri bast 100 paund (130 euro) prane shoqerise se basteve ''Wil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.265Z

Hodgson gati të "digjej" me Rooneyn

Selektori i Anglisë, Roy Hodgson për pak mund të bënte një "gabim" në ndeshjen ndaj Estonisë. Hodgson në minutën e 68 të ndeshjes e ngriti nga banka rezervë sulmuesin e Liverpoolit, Rickie Lambert për ta bërë gati pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.701Z

Messi "dridhësi" më i fortë i shtyllave (VIDEO)

Lionel Messi po prinë edhe për diçka në Evropë. Superylli i Barcelonës është futbollisti me më së shumti goditje të shtyllave këtë edicion në Evropë. Messi ka goditur nëntë herë këtë edicion shtyll&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.246Z

Messi "kërcënon" Realin me këtë gjuajtje (Video)

Lionel Messi është gati për El Clasico. Superylli argjentinas këtë e ka dëshmuar edhe në stërvitjen e sotme, një ditë para superderbit të madh botëror. Një gol i bukur i Messit i realizuar nga gjuajtja e lirë në stërvitj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.284Z

Tirana fillon "arratisjen"

Tirana fiton derbin me Dinamon dhe konfirmohet si kandidatja kryesore për fitimin e titullit kampion. Rezultati final i sfidës në "Qemal Stafa" ishte 2-1 në favor të bardhebluve të Blazh Slishkoviç, që tashmë kanë filluar "arratisjen". Kjo, edhe falë "bllokimit" të Vllaznisë, e cila ndo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.455Z

Dinamo harron te fitoje Blanko akuza arbitrave

TIRANE-Tolerimi ne ndeshjen ndaj Skenderbeut duket se ka bere qe Dinamo te harroje te fitoje. Skuadra kampione ne fuqi eshte ndalur edhe nga skuadra e fundit ne renditje Besa e Kavajes ne takimin e fundit te javes se 13-te qe u zhvillua dje. Blute kane luajtur me nje ritem tjeter duke kerkuar fitore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.227Z

Paris SG e nis me humbje kampionatin francez

Paraja natyrisht që është një përbërës i madh i suksesit, por jo i vetmi dhe aq më pak nuk mund të zhdukë rëndësinë e faktorit kohë. Këtë e tregoi edhe një herë humbja e Paris SG në ndeshjen e parë t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama