Rezultate te kerkimit per termin: +Gjyqtari

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.069Z

Prokurori e gjyqtari debat per deshmitaret

Gjyqtari i ceshtjes Gurali Brahimllari largoi nga salla prokurorin Martini pas replikave mes tyre TIRAN- Gjyqtari Gurali Brahimllari kryesues i trupit gjykues te ceshtjes se te pandehurve te akuzuar si pjesetare te Bandes se Durresit pas 6 oresh debat gjyqesor me prokurorin Anton Artini nderpreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.802Z

Rrihet gjyqtari i ndeshjes

Rrihet gjyqtari i ndeshjes E shtune 09 Mars 2013 1313 Rrihet gjyqtari i ndeshjesNje karton i verdhe e me pas nje i kuq nga ana e gjyqtarit ka mjaftuar qe futbollistet ne fushe ti kundervihen jo me vetem me fyerje verbale por edhe ta godasin ate fizikisht Pjese e dhunes ndaj gjyqtarit libanez Bac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

Llorente Gjyqtari mposhti Valencian

Presidenti i Valencias Manuel Llorente nuk ka mundur ta fshehe zhgenjimin e tij pas disfates prej 2-0 ndaj Real Madridit ne Bernabeu duke thene se ajo erdhi si pasoje e gjyqtarit katastrofal. Une largohem tejet i zhgenjyer dhe i hidheruar per arsye se ekipi im ishte shume i mire por gjyqtari Miguel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.418Z

Sulmohet gjyqtari në Rahovec

Sulmet fizike ndaj gjyqtarëve nuk kanë të ndalur në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.Të shtunën në Rahovec është ndërprerë ndeshja mes Rahovecit e Ballkanit (2:1) me të përfunduar pjesa e parë, pasi gjyqtari anësorë B. Sinani është sulmuar fizikisht nga persona të panjohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.622Z

Skëndo, gjyqtari Aliaj mohon bashkëpunimin

16/06/2005  TIRANË – Erjol Skëndo, 20-vjeçari që ka hyrë në një histori të gjatë akuzash të ngritura nga gjyqtari Petrit Aliaj, tashmë i shkarkuar nga detyra, u ballafaqua dje para Krimeve të Rënda. Midis familjes së vajzës të quajtur Emine Zhupa dhe gjyqtarit Petrit Alia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.325Z

Wenger: Na mposhti gjyqtari

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka deklaruar pas ndeshjes me Chelsean se ishte gjyqtari ai që ndikoj në rezultat në humbjen e Arsenalit. "Në golin e parë gjyqtari nuk e akordoi një ndërhyrje ndaj Coquelin e cila pasoj me golin e Matas. Në golin e dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.128Z

Gjyqtari: Seksi paramartesor është imoralitet

Një gjyqtar në kryeqytetin indian, Delhi, tha se seksi paramartesor është imoral dhe kundër parimeve të çdo feje. Gjyqtari Virender Bhat i bëri komentet pasi dha një vendim se seksi mes dy të rriturve me premtimin për martesë nuk llogaritet si përdhunim. Seksi paramartesor vazhdon t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama